دکوراسیون

10 پالت رنگ برتر پاییز 2023

بسیاری از اکنون در حال آماده سازی و استقبال از فصل پاییز هستید، با تغییر متریال های جزئی میتوانید و به کار گیری رنگ هایی با تم پاییزی میتوانید به سادگی و با کمترین هزینه به استقبال فصل زیبا و رنگی پاییز بروید. در این مقاله از مجله بهیان قصد داریم که 10 پتالت رنگی گرم را که مناسب فصل پاییز است به شما معرفی کنیم تا با به کارگیری یکی از این پالت ها فصل پاییز را مهمان خانه خود کنید. تا انتها مقاله را بخوانید.

رنگ های پاییزی و معنای آنها چیست؟ 

رنگ های شاخ و برگ پاییزی می تواند شامل سایه های قرمز، نارنجی، زرد، قهوه ای و گاهی ارغوانی یا صورتی باشد. اینها از تغییر رنگدانه در برگ درختان و سایر گیاهان با کاهش دما الهام گرفته شده اند.

رنگ های پاییزی اغلب با تغییر فصول و چرخه طبیعی زندگی، مرگ و تولد دوباره مرتبط هستند. آنها همچنین می توانند نماد گرما، راحتی، برداشت و فراوانی باشند. در برخی از فرهنگ‌ها، رنگ‌های پاییزی با مضامین معنوی مانند قدردانی، رها کردن و پذیرش تغییر مرتبط هستند. رنگ‌های پاییزی معمولاً به دلیل زیبایی و حس شگفت‌انگیز و هیبتی که برانگیخته می‌شوند، تجلیل می‌شوند.

پالت های رنگی مناسب پاییز
پالت های رنگی مناسب پاییز

سبز نیمه شب + قرمز یاقوتی + نارنجی تیره

از این پالت رنگی گرم با غنای رنگ های جواهری الهام بگیرید. آنها را با هم بپردازید تا یک سطح اشباع گرم کمک بگیرید.

پالت های رنگی مناسب پاییز

ذرت + حنایی + سبز کامبو

زیبایی شناسی خود را با این پالت رنگی با طراوت پاییز ارتقا دهید. پیاده‌روی در اوایل پاییز رنگ‌های جنگل را القا می‌کند، جایی که می‌توانید درختان زیادی را ببینید که هنوز برگ‌های سبز رنگی دارند. برای دستیابی به کنتراست زیبا، رنگ سبز تیره و عمیق را با رنگ های روشن تر هماهنگ کنید.

پالت های رنگی مناسب پاییز

برنزه + شکر قهوه ای + قهوه ای بادام

تنها با استفاده از این ترکیب رنگ قهوه ای پاییزی تک رنگ ، حال و هوای خنک پاییزی را احساس کنید.  می توانید سایه های مشابه را برای جلوه ای پیچیده جفت کنید. یا با انتخاب دو سایه شدید، جسورانه عمل کنید.

خاکستری + تخته سنگ تیره + سبز دریای تیره

قرمز و نارنجی رنگ معمولی پاییز هستند. اما درختان سبز عمیق یا سایر درختان همیشه سبز نیز می توانند الهام بخش باشند. با این پالت رنگی سرسبز پاییزی همه چیزهای سبز را در طراحی خود کاوش کنید.

گرد و غبار گل رز + تامبل وید + منگنه آبی

از سبز، بیایید به طرح رنگ گرد و غبار رز برویم. این پالت رنگی پاییزی با جفت کردن سایه های کمی غیراشباع سطح گرما را افزایش می دهد . به دلیل رنگ‌های ساده‌ای که روی چشم دارد، حس آرامش و گرما را به ارمغان می‌آورد.

برنج عتیقه + شن صحرا + خاکستر خاکستری

اگر به دنبال پالت رنگی پاییزی خاکی هستید، این ترکیب برنجی عتیقه، شن بیابانی و خاکستری انتخاب خوبی است. این طرح سایه های قهوه ای تیره را با سبزهای غیراشباع جفت می کند و تعادل عالی ایجاد می کند. به علاوه، سایه ها خنثی هستند و به خوبی با بقیه هماهنگ هستند.

تیره + زنگ + قرمز خون

حالا به سراغ یکی از نمادین ترین رنگ های پاییزی بروید. این ترکیب رنگ بیشتر از رنگ های خاکی تیره تر از خانواده قرمز-نارنجی-زرد است. و همه رنگ های دیگر به خوبی با رنگ، یکی از سنتی ترین رنگ های پاییزی جفت می شوند. این طرح رنگی پاییزی انرژی، ثبات و هیجان را برمی انگیزد و آن را به یک عنصر اصلی در دارایی های بازاریابی ورزشی تبدیل می کند.

هلو + تامبل وید + چارلستون گرین

وقتی رنگ های پاییزی را در نظر می گیرید، احتمالاً هلو اولین فکر شما نیست. با کمال تعجب، تن تاریک تعادل ایده آلی برای رنگ قهوه ای معمولی و سبز تقریباً مشکی است. این جفت رنگ به خوبی کار می کند زیرا تعادل بین تکنیک ها را حفظ می کند.

خربزه + صورتی نیویورکی + پرتقال ایرانی

در اینجا یک پالت رنگ با سایه های متعدد در خانواده قهوه ای وجود دارد. بیشتر رنگ‌ها در اینجا خنثی هستند و به راحتی می‌توان آن‌ها را با هر رنگی جفت کرد. زمانی که می خواهید حس راحتی را به طرح های خود بدهید، پالتی مانند این را انتخاب کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا