آسمان ایران خط قرمز و اوج حساسیت پدافند هوایی است

آسمان ایران خط قرمز و اوج حساسیت پدافند هوایی است

امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش، با حضور در گروه پدافند هوایی کرمان ضمن ارزیابی توان عملیاتی و رزمی این یگان پدافندی، ساختمان جدید ستاد فرماندهی و چندین طرح عمرانی دیگر را در این یگان مورد بهره‌برداری قرار داد.

در این بازدید امیر سرتیپ صباحی‌فرد، ضمن ابراز خرسندی از توان رزم و پیشرفت طرح‌های عمرانی گروه پدافند هوایی کرمان، اظهار کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش با اولویت قرار دادن تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی)، تمام همت خود را جهت حفظ و حراست از آسمان کشور به کار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: نیروی پدافند هوایی به دنبال تأمین، حفظ و امنیت دائمی و پایدار از آسمان جمهوری اسلامی ایران است و یگان‌های پدافندی با توکل به خداوند سبحان و با آمادگی و هوشیاری کامل از حریم هوایی کشور حفاظت کرده، اجازه کوچکترین تعدی به دشمنان نخواهند داد.

آسمان ایران خط قرمز و اوج حساسیت پدافند هوایی است

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش خاطرنشان کرد: پدافند هوایی با چشمانی همیشه باز و بینا و با قدرت تمام، محافظ آسمان کشور است؛ چرا که امنیت آسمان ایران خط قرمز و اوج حساسیت پدافند هوایی است.

در این بازدید علاوه بر افتتاح ساختمان جدید ستاد فرماندهی، ساختمان‌های جدید فاوا، عقیدتی سیاسی، آتش‌نشانی، بهداری و گردان مختلط نیز مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

ببینید | حکم بازداشت گالانت و نتانیاهو در دیوان بین‌الملل

دادستان دادگاه لاهه با اشاره به بررسی مدارک و شواهد جنگ علیه غزه، تاکید کرد: …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *