اروپا می‌خواهد انتقام شکست داعش را از سپاه بگیرد

اروپا می‌خواهد انتقام شکست داعش را از سپاه بگیرد

سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در مورد علت تروریستی اعلام شدن سپاه پاسداران از جانب شورای اروپا گفت: یکی از عوامل موثر در شکست گروه تروریستی داعش ، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و در راس آن فرمانده مقتدر نیروی قدس شهید سلیمانی شهید قاسم سلیمانی بود.

وی افزود: بنابراین کسانی که به وجود آورنده داعش هستند به شدت از سپاه به دلیل شکست تروریست‌ها عصبانی هستند و اروپایی‌ها که خودشان حامی و پشتیبان این گروهک تروریستی به شمار می‌روند سپاه را عامل موثر شکست این جریان تروریستی وحشتناک می‌دانند و در حال گرفتن انتقام این شکست از سپاهی هستند که در این جهت جانانه ایستادگی کرد و باعث امنیت ملت‌های مسلمان منطقه شد.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با بیان اینکه مردم مظلوم عراق، سوریه و لبنان شکست داعش در کشورشان را مدیون فداکاری‌های سپاه می‌دانند، تصریح کرد: طبیعی است دولت‌هایی که داعش را به وجود آوردند و حامی آن بودند از سپاه به دلیل اقدامات اساسی‌اش در تقابل با این گروهک تروریستی عصبانی باشند.

میراحمدی با اشاره به اغتشاشات اخیر در کشور گفت: از طرفی سپاه جانانه در این جنگ ترکیبی اخیر که متاسفانه برخی از کشورهای اروپایی طراح، پشتیبان و حامی آن بودند و قصد براندازی و تجزیه کشورما را داشتند در کنار مردم و نیروی انتظامی ایستادگی کرد و توطئه شوم آنها را با شکست مواجه کرد. این عصبانیت دشمنان ملت ما از این شکست‌ها باعث شد دست به چنین کار جاهلانه‌ای بزنند که به عواقب آن هیچ گونه توجهی نکرده‌اند و این موضوع قطعا باعث ارتقا جایگاه و منزلت سپاه در بین مردم ما و ملت‌های مسلمان خواهد شد.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشوردر پاسخ به این سوال که ما چه واکنشی در قبال این موضوع خواهیم داشت، تصریح‌کرد: وقتی که آمریکایی‌ها این کار ( تروریستی اعلام کردن سپاه) را انجام دادند متقابلا جمهوری اسلامی ایران «سنتکام» را به عنوان گروه تروریستی شناخت و اگر اروپایی ها بخواهند همچنان در این مسیر حرکت کنند اقدامات متقابل و سختی را پیش بینی کرده‌ایم که اعلام می‌شود. شاید اینها سرعقل بیایند و با مردم ما دشمنی نکنند و بیش از این خودشان را در حمایت از گروه ‌های تروریستی که سپاه در تقابل با‌ آنها بوده است رسوا نکند.

میراحمدی گفت: این آتشی است که آنها به دامنشان می‌اندازند و به عواقب آن فکر نمی‌کنند؛ قطعا چنانچه بخواهند این مسیر نابخردانه را ادامه بدهند، این آتش دامن خود آن‌ها را خواهد گرفت و قطعا پیامدهای سنگینی را برای آنها خواهد داشت و توصیه می‌کنیم از این راه خطرناک برگردند و تصمیمات عاقلانه بگیرند. درست است که از شکست‌هایی که خوردند عصبانی‌اند اما باید توجه کنند که خطای گذشته را انجام ندهند؛ استمرار این خطا و انجام خطای بزرگتر قطعا هزینه‌های سنگین‌تری برای آن‌ها خواهد داشت.

اروپا می‌خواهد انتقام شکست داعش را از سپاه بگیرد

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور تصریح کرد: ملت‌های مسلمان و کسانی که امنیتشان در منطقه را مدیون جانفشانی‌های سپاه پاسداران می‌دانند و خون عزیزان سپاهی با خون‌ آن‌ها در تقابل با تروریست‌ها ممزوج شده است، در مقابل این کار قطعا ساکت نخواهند بود.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

تصاویر خانواده رئیسی در فرودگاه مشهد

خانواده رئیسی برای شرکت در مراسم تشییع رئیس‌ جمهور شهید، دقایقی قبل وارد فرودگاه مشهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *