امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران با غلط‌های اضافه اروپا خدشه‌دار نمی‌شود

امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران با غلط‌های اضافه اروپا خدشه‌دار نمی‌شود

سلمان اسحاقی ، نماینده مردم قائنات در مجلس شورای اسلامی در رابطه با اقدام اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: ما شاهد بودیم که در دو دهه گذشته، گروهک تروریستی به نام داعش که زاده اروپا و غرب و با حمایت مالی آل سعود بود، آفریده شد و دیدیم که آمریکا برای اینکه نفوذ خود را در خاورمیانه تحکیم کند و نظم و امنیت خاورمیانه را به هم بزند و به خیال باطل خود، جلوی اقتدار نظام جمهوری اسلامی را بگیرد، دست به تولید گروهک های تروریستی زد.

وی افزود: در برهه‌ای از زمان، غرب توانست اروپا را مجاب کند که با حمایت‌های مالی خود، این گروهک را بیش از گذشته رشد داده و به عبارتی از حمایت‌های نظامی تجهیزاتی و مالی سرشار کند و در آن برهه از زمان، دولت های اروپایی آن را پذیرفتند و پس از مدتی مشخص شد که این داعشی را که تربیت کردند و قرار بود نظم و امنیت خاورمیانه را بر هم زند، در حال بر هم زدن نظم و امنیت جهان است کما اینکه شاهد بودیم که اکثر آنهایی که به گروه های داعش ملحق شدند اروپایی بودند و اینجا بود که واقعاً اروپا مستاصل شده بود.

اسحاقی تصریح کرد: یکی از دلایلی که ما اعتقاد داریم که سردار سلیمانی و سپاه پاسداران به دنیا و جهان خدمت کردند، همین گرفتن حیات گروهک تروریستی داعش بود که آفرینندگان آن خودشان مستاصل شده بودند که چگونه این غول بی شاخ و دم را از بین ببرند.

وی تاکید کرد: اروپا، امنیت و ثبات فعلی خود را مدیون سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و خودشان نیز این را می دانند. تحریم امروز سپاه نشان دهنده این بود که ما تا زمانی که وجود سپاه را به عنوان نهادی برآمده از مردم و انقلاب داریم و تا زمانی که این سپاه، جایگاه و سرمایه اجتماعی خود را دارد، آن ها هیچ غلطی نسبت به برهم زدن امنیت ایران و محور حزب الله نمی توانند بکنند به این دلیل که محور حزب الله یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی بود و این نشان دهنده پیروزی انقلاب اسلامی در دنیا است.

امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران با غلط‌های اضافه اروپا خدشه‌دار نمی‌شود

اسحاقی با تاکید بر اینکه امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران هیچ وقت با این غلط های اضافی اروپا، حتی به اندازه سر سوزنی خدشه به آن وارد نخواهد شد افزود: آنها در حوادث اخیر، فهمیدند که مردم پای نظام و انقلاب هستند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، یک نهاد عالی نظامی و قدرت برتر نظامی در دنیا است و آنان عصبانیت خود نسبت به شکست در فتنه اخیر را با تحریم سپاه نشان دادند. اما هشداری که من به آنان میدهم این است که مطمئن باشند اگر روزی داعش دیگری به وجود بیاید و نظم جهانی را به هم زند، همین ها باید مستاصل و پشیمان و نادم برگردند و ابراز کنند که غلط کردیم و آن روز قاسم سلیمانی ها هستند که باید نظم و امنیت را به جهان بازگردانند.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

دلار ۲۵۰۰ تومان ارزان شد/ قیمت جدید دلار را ببینید

آمارها نشان می دهد با وجود آنکه یک هفته از شهادت رئیس جمهور و هیات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *