باخت ایران در مقابل الجزایر در بازی تدارکاتی!

تیم ملی ایران در دیداری دوستانه مقابل الجزایر 2-1 شکست خورد.

گزارش “ورزش سه“، در حالی‌که شاگردان دراگان اسکوچیچ هیچ دیدار دوستانه‌ای را در اردوی خرداد ماه نداشتند، سرانجام یک‌شنبه شب برابر الجزایر قرار گرفتند تا مقابل تیم جمال بلماضی خود را محک بزنند. به دلیل اشتباه راننده اتوبوس الجزایر و تاخیر در رسیدن این تیم به ورزشگاه، بازی با 20 دقیقه تاخیر آغاز شد.

در شروع این بازی تیم ملی نمایش چندان خوبی نداشت و سرانجام روی پاس اشتباه علیرضا جهانبخش در آخرین دقایق نیمه اول، دروازه امیر عابدزاده پراشتباه باز شد. در این صحنه ریاض بن عیاد پس از توپ‌ربایی در یک‌سوم دفاعی ایران به سرعت وارد محوطه جریمه حریف شد و ضربه نهایی را وارد دروازه کرد. پس از این گل و در آخرین موقعیت الجزایر، عابدزاده واکنش خوبی را از خود نشان داد.

ویدیو عجیب از گلریزون گنده لات تهران برای رضا رویگری

نیمه دوم با دو تغییر برای ایران آغاز شد و در حالی‌که امید ابراهیمی و میلاد سرلک وارد زمین شدند، تیم ملی نمایش بهتری را ارائه کرد و پس از اینکه مهدی طارمی روی یک بازیخوانی فوق العاده صاحب فرصت شد و این توپ را گلر حریف سیو کرد، سرانجام جهانبخش توانست دروازه را باز کند. در صحنه گل نورافکن توپ را به دهانه دروازه فرستاد و جهانبخش اشتباه خود را به این شکل جبران کرد.
در حالی‌که می‌رفت بازی با همین نتیجه به پایان برسد، دوباره روی اشتباه و این بار پاس امید نورافکن، عموره توانست گل دوم را هم بزند. در این صحنه آقاسی و حسینی هم نتوانستند مانع گلزنی او شوند.

در ادامه صحنه گل ایران به الجزایر را خواهید دید.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

ببینید | عصبانیت بامزه دختر محسن کیایی بخاطر دیر آمدن پدرش

ویدیویی از عصبانیت بامزه دختر محسن کیایی بخاطر دیر آمدن پدرش را ببینید./بازیگران 30نمامجله خبری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *