بازار متعادل میوه‌های نوبرانه پاییز

اسدالله کارگر گفت: اکثر اقلام میوه و صیفی نسبت به هفته گذشته نوسانی نداشته و تنها قیمت خیار کاهش یافته است.

او قیمت هرکیلو آلو شابلون را ۱۰ تا ۳۵ هزارتومان اعلام کرد و افزود: نرخ هرکیلو آلو قطره طلا ۱۰ تا ۳۲ هزارتومان، آلو سانترا ۱۵ تا ۴۰ هزارتومان، انجیر سیاه ۱۵ تا ۴۵ هزارتومان، انگور بی دانه سفید ۱۵ تا ۳۰ هزارتومان، انگور بی دانه قرمز ۲۰ تا ۴۰ هزارتومان، انگور عسگری ۱۵ تا ۳۰ هزارتومان، سیب گلاب ۲۰ تا ۴۰ هزارتومان، شلیل شبرنگ ۱۵ تا ۴۵ هزارتومان، هلو ۱۵ تا ۳۵ هزارتومان، گلابی بیروتی ۳۰ تا ۸۰ هزارتومان، خیار بوته ای ۱۵ تا ۲۵ هزارتومان و خیار گلخانه ۱۸ تا ۲۵ هزارتومان است.

کارگر نرخ هرکیلو هندوانه را ۳ تا ۸ هزارتومان، خربزه ۵ تا ۲۰ هزارتومان، طالبی ۵ تا ۱۸ هزارتومان و جانا ۸ تا ۱۴ هزارتومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه بارفروشان از تعادل قیمت میوه های نوبرانه پاییز خبر داد و گفت: نرخ کنونی هرکیلو انار ۲۸ تا ۴۰ هزارتومان، لیموشیرین ۱۸ تا ۳۰ هزارتومان، نارنگی ۲۰ تا ۳۰ هزارتومان و کیوی ۲۰ تا ۳۵ هزارتومان است.

او گفت: با عرضه انبوه میوه های نوبرانه پاییز پیش بینی می شود که قیمت در هفته های آتی ۱۰ تا ۱۵ درصد دیگر کاهش یابد.

بازار متعادل میوه‌های نوبرانه پاییز

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

واگذاری باشگاه زیان ده به تامین اجتماعی

واگذاری باشگاه زیان ده به تامین اجتماعی/ پرداخت دستمزدهای میلیاردی فوتبالیست‌ها از جیب کارگران در شرایطی واگذاری ۸۰ درصد سهام باشگاه پرسپولیس در قالب رد دین به سازمان تامین اجتماعی صورت گرفته، که مشخصا واگذاری این باشگاه زیان ده به سازمانی که خودش در آینده ای نه چندان دور شرایط مطلوبی نخواهد داشت، می تواند برای هر دو شرکت بحران آفرین باشد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اخیرا ماجرای واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی سرانجام با مصوبه هیئت وزیران وارد فاز اجرایی شد. بر اساس این مصوبه 80 درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس متعلق به وزارت ورزش و جوانان به صندوق بازنشستگی کشوری، سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه روستاییان و عشایر واگذارد می شود. به دنبال انتشار این خبر انتقاد ها به این تصمیم دولت جهت واگذاری دو باشگاه سرخابی شدت گرفت. کارشناسان معتقدند این نحوه ی واگذاری نه تنها مشکلی از مشکلات این دو تیم حل نخواهد کرد بلکه از طرفی بر مشکلات شرکت هایی که این تیم ها به آن ها واگذار شدند، خواهد افزود و این اقدام هیچ توجیه منطقی و اقتصادی ندارد. واگذاری یا رد دی..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *