بازداشت زن جوان ۲سال پس از مرگ مشکوک شوهرش

با گذشت ۲ سال از مرگ یک مرد جوان، ‌خانواده وی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران از عروس خود به اتهام قتل شکایت کردند.

به گزارش مشرق، ‌چندی قبل خانواده مردی جوان راهی دادسرای جنایی تهران شدند و شکایتی علیه عروس خود مطرح کردند. آنها گفتند: پسرمان یکی از روزهای فروردین ۱۴۰۰فوت شد. او به همراه همسرش زندگی می‌کرد و سابقه بیماری نداشت. در آن زمان عروس‌مان به ما گفت که حال پسرمان بد شده و وقتی ما خودمان را به خانه آنها رساندیم، پسرمان جان باخته بود.

آنها افزودند: در آن زمان حرف‌های عروس‌مان را درباره مرگ ناگهانی پسرمان باور کردیم اما چند وقت قبل شنیدیم که عروس‌مان با مردی در رفت‌وآمد است. حتی از شخص آشنایی شنیدیم که عروس‌مان در زمان حیات پسرمان نیز با این مرد رابطه داشته است. این مسئله باعث شد تا ما به ماجرا مشکوک شویم و حالا با گذشت ۲سال از ماجرا از عروس‌مان و مردی که با او در ارتباط است شکایت داریم و احتمال می‌دهیم که آنها در مرگ ناگهانی پسرمان مقصر هستند.

با این شکایت، همسر متوفی بازداشت شد اما در بازجویی‌ها اصرار داشت که شوهرش سکته کرده است.

زن جوان گفت: من با هیچ مردی در ارتباط نیستم و خانواده شوهرم دروغ می‌گویند.

این زن درحالی چنین ادعایی را مطرح کرد که تحقیقات نشان داد وی با مردی در ارتباط است.

به دستور بازپرس جنایی این مرد بازداشت شد و گفت: من خواستگار سابق زن جوان بودم که وقتی ازدواج کرد ارتباطم را با او قطع کردم تا اینکه چند وقت قبل اتفاقی او را در خیابان دیدم. وقتی شنیدم شوهرش فوت شده، می‌خواستم با وی ازدواج کنم و نقشی در مرگ شوهرش نداشتم.

اظهارات ضد ‌و نقیض این زن و مرد موجب شدتا آنها بازداشت شوند و برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار بگیرند.

 

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

مورا در مراسم تحلیف پزشکیان شرکت می‌کند

مراسم تحلیف پزشکیان در مجلس شورای اسلامی، روز نهم مرداد ماه برگزار می‌شود.مجله خبری بهیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *