باند قاچاق سلاح جنگی در مرز‌های خوزستان منهدم شد

باند قاچاق سلاح جنگی در مرز‌های خوزستان منهدم شد

امیر سرتیپ حمزه بیدادی فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در جنوب غرب کشور گفت: ۹ قبضه سلاح جنگی از نوع شاتگان پنج ستاره در یک عملیات اطلاعاتی از سوی نیروهای ارتش در قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب نزاجا کشف و جمع آوری شد.

وی ادامه داد: در پی ساعت‌ها کار اطلاعاتی، عملیاتی و میدانی نیرو‌های قرارگاه منطقه‌ای جنوب غرب کشور در حوزه تحت مسئولیت ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرز‌های جنوب غرب یک محموله سلاح قاچاق را کشف کنند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در جنوب غرب کشور با بیان اینکه ارزش هر قبضه از این نوع سلاح بیش از چهار میلیارد ریال است،‌ تصریح کرد: این نوع سلاح جنگی برای اولین بار است که در خوزستان کشف می‌شود و معمولا در اغتشاشات برای کشته‌سازی و ایجاد یک هجمه برای ماموران انتظامی و امنیتی به کار می‌رود.

امیر سرتیپ بیدادی گفت: امسال و سال گذشته کشفیات بسیاری از محموله‌های سلاح قاچاق غیر مجاز و محموله‌های دیگری در خوزستان کشف و ضبط شده است.

باند قاچاق سلاح جنگی در مرز‌های خوزستان منهدم شد

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ارتش در جنوب غرب در پایان خاطرنشان کرد:‌ پیام ما به دشمنان این است که رزمندگان ارتش جمهوری اسلامی با هوشیاری کامل از ورود هرگونه محموله قاچاق ممانعت می‌کنند.

گفتنی است؛ روز گذشته یک محموله به تعداد ۸۹ قبضه کلت کمری و ۱۰ قبضه اسلحه کلاشینکف به همراه خشاب مربوطه پیش از ورود به آبادان توسط سربازارن گمنام امام زمان (عج) شناسایی و کشف و ضبط شد.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

عکس | تصویری از شبنم مقدمی و احمد مهران‌فر در محیط روستایی

زوج بازیگر فیلم سینمایی خجالت نکش که اکنون قسمت دوم آن در حال اکران است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *