اولین تصاویر از تروریست های دستگیر شده و تجهیزات آنها + فیلم

نقشه شوم تروریست‌های تکفیری ـ داعشی برای انجام عملیات تروریسیتی در میان عزاداران حسینی با آمادگی مجاهدان گمنام وزارت اطلاعات ناکام ماند.
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، رژیم جنایتکار صهیونیستی که پس از ناکامی بزرگ هفته‌ گذشته در انفجار یک مرکز حساس کشور توسط تروریست‌های تجزیه طلب موسوم به کومله، به‌دنبال تحت‌الشعاع قرار دادن آن شکست سنگین و ترمیم روحیه‌ سرسپردگانش بود، این‌بار تلاش کرد تا از طریق تیم‌های تکفیری – داعشی برای عملیات تروریستی خود در مجالس عزاداری حضرت امام حسین (علیه‌السلام) اقدام کند.
این نقشه شوم تروریست های  تکفیری – داعشی اما با آمادگی پیشینی مجاهدان گمنام وزارت اطلاعات ناکام ماند.
سربازان گمنام امام زمان، این تروریست ها را از مبدأ ترکیه و عراق، تحت نظر داشتند و آنها را دو منطقه غرب و جنوب کشور بازداشت کرده و تمام تجهیزات انفجاری، وسایل ارتباطی و سلاح‌های همراه آن‌ها را به‌طور سالم کشف و ضبط کردند.
تروریست‌ها در زمان بازداشت، دو دلاور مرد گمنام را نیز مجروح کردند که ان‌شاءالله مشمول ادعیه‌ عزاداران حسینی قرار خواهند گرفت.
در ادامه فیلم کامل از تروریست‌های تکفیری-داعشی بازداشت شده و تجهیزات کشف شده آنها آمده است:

گفتنی است وزارت اطلاعات از هیئآت، تکایا و سایر مجالس عزاداری و از کلیه‌ عزاداران حسینی خواست که همچون گذشته با هوشیاری کامل، هر مورد مشکوک را به ستاد خبری وزارت اطلاعات (113) یا نیروهای امنیتی و انتظامی حاضر در محل گزارش کنند.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

عکس‌| پدرخوانده به دنبال شکست سپاهان!

باشگاه آلومینیوم اراک پوستر جالب توجهی برای دیدار برابر سپاهان طراحی کرده است.مجله خبری بهیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *