دختر نرگس معدنی پور استعفا داد

دختر نرگس معدنی پور استعفا داد

علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران گفت: پس از انتشار فیش حقوقی دختر یکی از اعضای شورای شهر وی از سمت ریاست دفتر مادر خود استعفا داد.

وی ادامه داد: خانم فاطمه منصورلی که فیش حقوقی‌اش چندی پیش منتشر شده بود با کناره گیری از سمت خود. از شورای شهر تهران استعفا داد.

دختر نرگس معدنی پور استعفا داد

طی روزهای گذشته تصویری از فیش حقوقی یکی از کارمندان شورای اسلامی شهر تهران در فضای مجازی منتشر شد و همین موضوع باعث شد تا مواضع مختلفی در برابر آن گرفته و افکار عمومی نسبت به آن حساس شوند.

در فیش حقوقی مذکور اعداد و ارقام مندرج در جداول پاداش، اضافه کاری و مناطق سخت باعث افزایش ابهام و نهایتا شائبه دخالت نماینده شورای شهر در اختصاص این ارقام شد.

نرگس معدنی پور عضو شورای شهر تهران در این باره گفت: جامعه در شرایط خاصی قرار دارد و هرگونه خبری می تواند ضریب حساسیت مردم را افزایش دهد. با توجه به اهمیت موضوع و ضرورت ایجاد آرامش در افکار عمومی با وجود اینکه هیچگونه اقدام غیر قانونی در زمینه انتصاب مسئول دفتر اینجانب صورت نگرفته و پرداختی ها در این جایگاه شغلی به صورت یکسان در شورای اسلامی شهر تهران صورت گرفته و تمام دفاتر اعضا دارای پست و پرداختی های مشابه هستند، اما خانم منصورلی با توجه به حواشی ایجاد شده از سمت خود استعفا و متن آن را تقدیم مدیرکل اداری و اجرائی شورای اسلامی شهر تهران کرده است.

وی ادامه داد: آنچیز که در شرایط کنونی جامعه مهم است آرامش مردم و حل دغدغه های آنان است. بر همین اساس استعفا تقدیم شده، پذیرفته شده است.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص مصوبه تعارض منافع نیز توضیح داد: در خصوص مصوبه تعارض منافع اگر منعی برای به کارگیری خانم منصورلی وجود داشت، حوزه مربوطه که کاملا در جریان نسبت ایشان با بنده بوده اند باید متذکر می شدند و اگر بنده را در جریان قرار میدادند حتما نسبت به اجرای آن اقدام می کردم و فرد دیگری را در این جایگاه به کار می گرفتم.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران در پایان تاکید کرد: اگر این امر باعث ناراحتی مردم شریف شده است، بابت آن عذرخواهی می کنم.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

خبر مهم برای بازنشستگان/ حساب خود را چک کنید

کسور فروردین ماه حقوق بازنشستگان و وظیفه بگیران در ۲۵ استان کشور پرداخت شده است.مجله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *