دکوراسیون آشپزخانه کوچک با چیدمانی هوشمندانه و خاص

چیدمان هوشمندانه و کاربردی در دکوراسیون آشپزخانه کوچک یک وظیفه مهم و اساسی است و در صورت اجرای درست، فضای کم در آشپزخانه را متحول می کند گویی که معجزه ای رخ داده و فضا گسترش یافته است! در این مطلب با دکوراسیون هایی آشنا می شویم که از سانت سانت فضا استفاده ای بهینه کردند و به همین خاطر توانسته اند فضایی ناجور و مشکل ساز را شیک و لوکس جلوه دهند.

هیچ وقت اجازه ندهید که فضاهای کوچک مانند یک مانع بر سر راه شما برای ساختن فضای رویایی و مورد علاقه تان در خانه شود. سعی کنید با انتخاب درست ابزار آلات و اکسسوری های آشپزخانه از قرار دادن لوازم غیر ضروری دوری کنید تا با این کار از بهم ریختگی فضا جلوگیری کرده باشید. سعی کنید در دکوراسیون خود از مواد متضاد برای ایجاد جلوه ای جذاب و گیرا استفاده کنید زمانی که با محدودیت فضا روبرو هستید بهتر است از لوازم ایستاده و شیک استفاده کنید تا علاوه بر اشغال کمتر فضا همچنان جلوه آشپزخانه را لوکس و زیبا نشان داده باشید. اما یکی از مهم ترین و البته جاگیرترین لوازم آشپزخانه هم کابینت ها هستند.

همانطور که می دانید کابینت ها در انواع اندازه ها و شکل ها وجود دارند بنابراین سعی کنید بهترین گزینه را نسبت به فضای موجود انتخاب کنید زیرا در هر صورت باز هم با مشکل کمبود فضای ذخیره سازی روبرو خواهید شد. استفاده از کابینت های کشویی و باریک در نگهداری قوطی ها، بطری ها و جا ادویه ای ها بسیار مناسب هستند. سعی کنید در کنار کابینت ها از شلف ها و قفسه های موازی استفاده کنید زیرا استفاده بیش از حد از کابینت ها می تواند فضا را گرفته و تنگ نشان دهد در صورتی که شلف های باز و موازی علاوه بر اینکه کاربردی و زیبا هستند فضا را از ناراحتی دور می کنند.

این چند مورد مهمترین نکاتی هستند که اگر آشپزخانه کوچک دارید باید به آنها توجه کنید. د رادامه برایتان چندین عکس از آشپزخانه ها بافضای کوچک قرار داده ایم تا اگر آشپزخانه کوچک دارید بتوانیداز آنها ایده بگیرید.

سایت دیجی کالا از جمله سایت های بسیار عالی برای خرید انواع وسایل آشپزخانه از جمله شلف های دیواری است.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

دکوراسیون سرویس بهداشتی چگونه است؟

اکسسوری های مناسب سرویس بهداشتی

طراحی دکوراسیون سرویس بهداشتی و چیدمان این فضا اصلا کار سختی نیست چراکه با کمی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *