زعفران با قیمت جدید تعیین شد

غلامرضا میری گفت: قیمت کنونی هرکیلو زعفران دسته ۳۳ میلیون تومان، زعفران پوشال ۳۹ تا ۴۰ میلیون تومان، سرگل ۴۱ تا ۴۲ میلیون تومان، نگین ۴۲ تا ۴۳ میلیون و سوپر نگین ۴۵ تا ۴۶ میلیون تومان است.

به گفته او، با توجه به کاهش عرضه و رشد تقاضا، قیمت زعفران نسبت به یک ماه گذشته ۱۵ تا ۲۰ درصد رشد داشته است.

میری ادامه داد: بنابر آمار گمرک در ۳ ماه ابتدای سال صادرات زعفران نسبت به سال قبل ۶۳ درصد رشد داشته که افزایش تقاضا در برابر عرضه منجر به نوسات قیمت در بازار شده است.

نایب رئیس شورای ملی زعفران گفت: با توجه به آنکه ۳ ماه تا فصل برداشت زمان باقی است، پیش بینی می شود که با استمرار روند کاهش عرضه در برابر تقاضا، قیمت افزایش یابد.

قیمت انواع زعفران اعلام شد

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

واگذاری باشگاه زیان ده به تامین اجتماعی

واگذاری باشگاه زیان ده به تامین اجتماعی/ پرداخت دستمزدهای میلیاردی فوتبالیست‌ها از جیب کارگران در شرایطی واگذاری ۸۰ درصد سهام باشگاه پرسپولیس در قالب رد دین به سازمان تامین اجتماعی صورت گرفته، که مشخصا واگذاری این باشگاه زیان ده به سازمانی که خودش در آینده ای نه چندان دور شرایط مطلوبی نخواهد داشت، می تواند برای هر دو شرکت بحران آفرین باشد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اخیرا ماجرای واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی سرانجام با مصوبه هیئت وزیران وارد فاز اجرایی شد. بر اساس این مصوبه 80 درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس متعلق به وزارت ورزش و جوانان به صندوق بازنشستگی کشوری، سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه روستاییان و عشایر واگذارد می شود. به دنبال انتشار این خبر انتقاد ها به این تصمیم دولت جهت واگذاری دو باشگاه سرخابی شدت گرفت. کارشناسان معتقدند این نحوه ی واگذاری نه تنها مشکلی از مشکلات این دو تیم حل نخواهد کرد بلکه از طرفی بر مشکلات شرکت هایی که این تیم ها به آن ها واگذار شدند، خواهد افزود و این اقدام هیچ توجیه منطقی و اقتصادی ندارد. واگذاری یا رد دی..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *