«سپاه» نماد مبارزه با تروریسم و جلوه برقراری امنیت است

«سپاه» نماد مبارزه با تروریسم و جلوه برقراری امنیت است

روح الله متفکر آزاد عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی درباره مصوبه اخیر پارلمان اروپا به منظور اضافه کردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به لیست گروه‌های تروریستی ، گفت: به نظر می‌رسد تصمیم‌گیری خردمندانه‌ای در دستور کار پارلمان اروپا قرار نداشته که آنها بدون توجه به آنکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی نظامی رسمی یک کشور است نمی‌تواند در لیست تروریستی قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه چنین اقداماتی نشان می‌دهد که خرد، به یک متاع گم شده در تصمیم‌های کلان اروپایی تبدیل شده است، تاکید کرد: در چنین شرایطی سنگ روی سنگ بند نمی‌شود و در دنیا با یک بلبشوی سیاست‌ورزی مواجه خواهیم شد.

متفکر آزاد عنوان کرد: این مصوبه، سایه‌اندازی گروه‌های تروریستی بر تصمیمات پارلمان اروپا را نشان داد؛ گروه‌هایی که دست آنها تا مرفق به خون مردم ایران آلوده است. همین گروه‌ها بودند که چندین هزار شهید از ما گرفتند و این روزها با تأثیرگذاری بر تصمیمات پارلمان اروپا، دشمنی خود را ادامه می‌دهند.

نماینده مردم تبریز در مجلس تصریح کرد: این مصوبه نشان می‌دهد منابع اطلاعاتی اعضای پارلمان اروپا در تسخیر لابی‌های اروپای تروریستی قرار دارد. گروه‌های تروریستی هستند که با تزریق اطلاعات غلط به پارلمان اروپا منجر به چنین اقداماتی می‌شوند و با تصمیم‌سازی‌های خود علیه ایران اقدام می‌کنند. صهیونیست‌ها و گروه‌های تروریستی با اثرگذاری بر پارلمان اروپا زهر خود را می‌ریزند.

«سپاه» نماد مبارزه با تروریسم و جلوه برقراری امنیت است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ادامه داد: افتخار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این است که در خط مقدم مبارزه با تروریسم ایستاده است. این نهاد مردمی نماد مبارزه با فعالیت‌های تروریستی در دنیا و جلوه برقراری امنیت است. بنابراین با پاشیدن گردوخاک بر چهره خورشید چیزی از نور آن کم نمی‌شود.

متفکرآزاد خاطرنشان کرد: در جلسات اخیر با نمایندگان تمام ابعاد این موضوع را حلاجی کرده‌ایم و فقط مجلس انقلابی در این زمینه خردمندانه تصمیم می‌گیرد. سطح تصمیمات آینده ما با توجه به رویکرد طرف مقابل در ادامه مسیر مشخص خواهد شد.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

عکس| این شادی گل بازیکن پرسپولیس در تلویزیون سانسور شد!

اوستون اورونوف گل مهمی برای پرسپولیس ثبت کرد.مجله خبری بهیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *