صرفه جویی‌ها نقش زیادی در مدیریت بهینه انرژی دارد

صرفه جویی‌ها نقش زیادی در مدیریت بهینه انرژی دارد

احمد وحیدی گفت: پیش‌بینی می‌شود با موج سرمای جدیدی در روز‌های اولیه بهمن ماه مواجه شویم که همچنان باید مدیریت‌ها ادامه یابد.

وزیرکشور اضافه کرد: با مدیریت و میدان داری خوب مردم و دولت، کسی در کشور دچار مساله حادی نشد، البته صنایع و مردم کمک کردند و صرفه جویی‌ها نقش زیادی در مدیریت بهینه انرژی داشت و دارد.

وحیدی اظهار داشت: در برخی کشور‌های غربی و آمریکا که ادعای اول بودن در دنیا را دارند، آمار رسمی آن‌ها ۵۶ جانباخته است و ممکن است آمار‌های غیر رسمی بیشتر از این باشد؛ کشور‌های اروپایی آمار ارائه نمی‌کنند، اما تلفات داشتند.

وی در مورد دغدغه‌های علما و مراجع تقلید در دیدار‌های امروز خود هم گفت: چند نکته محوری را مراجع عنوان کردند که آمادگی برای مقابله با دشمنان خارجی که علیه ما کمر بسته اند، و استواری و ایستادگی کشور در مقابل توطئه‌ها از جمله آن‌ها بود.

وزیر کشور افزود: در مورد معیشت مسایلی از سوی علما مطرح شد و عنوان کردیم که با تاکید رئیس جمهوری مسائل معیشتی حل خواهد شد.

صرفه جویی‌ها نقش زیادی در مدیریت بهینه انرژی دارد

وحیدی ادامه داد: علما هم‌چنین تاکیداتی روی مسائل اجتماعی و موضوع حجاب و عفاف داشتند که باید بیشتر این مسائل را دنبال کنیم.

وی در موضوع نشاط اجتماعی و حضور مردم در ورزشگاه‌ها هم اظهار کرد: از نظر ما منعی برای حضور مردم عزیز در ورزشگاه‌ها نیست.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

بیمه‌شدگان تامین‌اجتماعی حتما بخوانند/ منتظر این پیامک ویژه باشید

بشیر عمرانی گفت: از تمامی بیمه‌شدگانی که تاکنون در این سامانه ثبت‌نام نکرده‌اند دعوت می‌کنیم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *