طرح استیضاح وزرا در شرایط کنونی کمکی به پیشرفت کشور نمی‌کند

طرح استیضاح وزرا در شرایط کنونی کمکی به پیشرفت کشور نمی‌کند

محمدتقی نقدعلی در مورد رایزنی برخی از نمایندگان برای استیضاح وزیران، اظهار داشت: وزیران کابینه سیزدهم با قوت و قدرت مشغول به فعالیت هستند و در تلاشند در تراز نظام اسلامی به مردم خدمت رسانی کنند؛ در چنین شرایطی با دولت را تقویت کرد و از بخشی نگری به عملکرد وزیران پرهیز نمود.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه وزیران کابینه باید در راستای مصالح و منافع کلان کشور حرکت کنند، گفت: حتی اگر وزیری با دولت همراهی نداشته باشد، باید دولت در این زمینه تصمیم گیری کند نه اینکه مجلس به دنبال استیضاح کشیده شود.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس اضافه کرد: در شرایطی که دولت تدوین برنامه هفتم را در دستور کار دارد و مجلس مشغول بررسی و تصویب لایحه بودجه سال آینده است، باید با وحدت و همدلی بین دولت و مجلس مشکلات کشور را حل کنیم.

این نماینده مجلس خواستار آن شد که قوای مجریه و مقننه با اصلاح رویه ها کار کشور را پیش ببرند تا جامعه پیام مثبت همدلی و یگانگی دریافت کنند.

طرح استیضاح وزرا در شرایط کنونی کمکی به پیشرفت کشور نمی‌کند

وی در ادامه بیانات رهبر انقلاب در مورد امید آفرینی در جامعه را مورد استناد قرار داد و گفت: رهبر انقلاب فرمودند «تلاش دشمن در فتنه های اخیر این است که امید را از جامعه بگیرد و نقاط قوت ما را بزند»، در این رابطه باید گفت که یکی از نقاط قوت کشور همدلی و تعامل بین قوای سه گانه است که باید مورد توجه مسوولان کشور باشد و نباید به نقطه‌ای برای هجمه دشمنان تبدیل شود.

نقدعلی با بیان اینکه می‌توان با تعامل و گفتگو مسائل ریشه‌ای کشور را درست کنیم، گفت: استیضاح نه تنها راه حل مشکلات کشور نیست، بلکه موجب ناامیدی مردم می شود که خواسته جریان ضدانقلاب و دشمنان نظام اسلامی است.

وی تاکید کرد: هر اقدامی که به ناامیدی مردم بینجامد، هم راستا با بیانات رهبر انقلاب نخواهد بود.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

عکس | تصویری از حضور فرزند شهید امیرعبداللهیان در کنار علی باقری

تصویری از فرزند شهید امیرعبداللهیان در کنار علی باقری، سرپرست وزارت خارجه در مراسم تشییع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *