طرح دو فوریتی مقابله با اقدام اروپا علیه سپاه تهیه شده است

طرح دو فوریتی مقابله با اقدام اروپا علیه سپاه تهیه شده است

وحید جلال زاده رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در واکنش به اقدام اتحادیه اروپا گفت: نمایندگان پشت منافع ملی ایستاده و کوتاه نمی آیند و اکنون، پیش نویس طرحی نیز برای اقدام متقابل با بیانیه اخیر پارلمان اروپا و یا هر اقدام دیگری که از سوی آنها انجام شود، در کمیسیون امنیت ملی مجلس تهیه شده است.

وی افزود: ما امیدواریم این موضوع را در کمیسیون امنیت ملی مجلس امروز به اتمام برسانیم تا هر چه زودتر در صحن مجلس اعلام وصول شود و در دستورکار قرار گیرد. نمایندگان مجلس پشت نهادهای انقلابی هستند و به هیچ وجه از حقوق ملت کوتاه نمی آیند.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی محلس همچنین با اشاره به جلسه غیرعلنی امروز مجلس ، گفت: با توجه به اقدام اخیر پارلمان اروپا مبنی بر قرار دادن سپاه انقلاب اسلامی در لیست گروه های تروریستی صبح امروز مجلس یک جلسه علنی با حضور فرمانده کل سپاه و وزیر امور خارجه برگزار کرد.

وی افزود: در این جلسه درباره اقدامات متقابل ما به غربی ها بحث و تبادل نظر شد و نمایندگان مجلس هم حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.

طرح دو فوریتی مقابله با اقدام اروپا علیه سپاه تهیه شده است

جلال زاده گفت: نمایندگان در این جلسه انتظارات خود را از دستگاه دیپلماسی کشور، مطرح و تاکید کردند که وزارت امور خارجه باید ابتکار عمل بیشتری در پاسخ به اقدامات غربی ها داشته باشد.

وی افزود: باید همواره قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی ایران را به رقبا نشان دهیم و اقدامات متقابل ما باید همراه با اجماع داخلی باشد.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

ببینید | نطق طوفانی ظریف در کاشان: می‌خواهند فراموش کنید تحریم‌ها نتیجه ۸ سال نکبت احمدی‌نژاد است

دکتر ظریف در کاشان گفت: فرق می‌کند که خاتمی در پاستور باشد یا احمدی‌نژاد. می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *