قدرت در حال چرخش از غرب به شرق است

قدرت در حال چرخش از غرب به شرق است

همایش شکوه عشایر پیشمرگان کرد مسلمان کرد با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور، سردار شهسواری فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی و جمعی از مسوولان استانی، شهرستانی و عشایر غیور منگور و مردم مهاباد برگزار شد.

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در این مراسم، اظهار داشت: در سرزمینی حضور پیدا کرده‌ام که یادآور رشادت‌ها و دلاور مردی هاست. آذربایجان‌ غربی و مهاباد در تاریخ نمونه برجسته‌ای از وفاداری و دلبستگی به امت اسلامی و ایران عزیز است. نفس کشیدن در چنین سرزمینی یک نعمت است. عشایر در طول قرن‌های متمادی حافظ امنیت این سرزمین بودند.

سردار سلیمانی افزود: سند این رشادت هزاران شهید اهل سنت و عشایری است که در مقابل تجزیه طلبی و توطئه دشمن ایستادند و ما خود را مدیون این عزیزان می‌دانیم.

قدرت در حال چرخش از غرب به شرق است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به روی کار آوردن رضا شاه توسط انگلیسی‌ها گفت: آن‌ها به رضا خان ماموریت دادند که عشایر را سرکوب و نیروی دفاعی کشور را حذف کند و کارنامه دردناکی درخصوص عشایر به ویژه برای عشایر شمالغرب کشوردر آن دوران رقم خورد. تشکیل ارتش ۱۲۵ هزار نفری رضا خان نقش مهمی در سرکوب عشایر داشت حتی از آلمان‌ها برای بمباران عشایر کمک گرفت. این ملت و این عشایر بودند که در کنار نیرو‌های مسلح در دفاع مقدس قرار گرفتند و مکتب دفاعی عاشورایی را خلق کردند.

سردار سلیمانی اضافه کرد: جوان امروز باید بداند که انگلیسی‌ها فقط امروز دشمن ما و مسلمانان نشده اند بلکه دشمنی آن‌ها سابقه تاریخی دارد که می‌توان به جنگ‌های صلیبی اشاره کرد. همچنین بازپس گیری قبله اول مسلمانان از دشمنان توسط سرداری به نام صلاح الدین ایوبی صورت گرفت که افتخاری برای مسلمانان و به ویژه مردم غیور کرد است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در همایش شکوه عشایر در مهاباد گفت: شکل گیری و استقرار رژیم جعلی و کودک کش صهیونیستی اسرائیل توسط همین دشمنان امروز ما انجام شد و ما این دشمنی‌ها را فراموش نخواهیم کرد.

سردار سلیمانی افزود: یک رژیم جعلی یک هویت مشخص ندارد و ملت محسوب نمی‌شود. ملت با زبان و جغرافیا و ارزش‌های مشترک شکل می‌گیرد، ولی این رژیم با کوچ اجباری افراد از نقاط مختلف دنیا شکل گرفته است و امروزه به یکی از ناقضان اصلی حقوق بشر و کودک کش تبدیل شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: توطئه‌های دشمنان وحدت ما را هدف قرار داده است، ولی به گفته رهبر انقلاب دشمنان هنوز ملت ایران را نشناخته اند و همین هم باعث شکست آن‌ها شده است.

سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: امروز صدای جمهوری اسلامی از آسیای میانه تا آفریقا شنیده می‌شود و رژیم جعلی صهیونیستی از درون در حال فروپاشی است. در اعتراضات اخیر در اسرائیل پرچم فلسطین برافراشته می‌شود و این نشانی از فروپاشی است. قدرت در حال چرخش از غرب به شرق است و پرچمدار دوران شکوه مسلمانان هم ایران خواهد بود.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه ملت‌های مسلمان در کنار هم قرار میگیرند و عصر تمدن نوین اسلامی آغاز می‌شود، بیان کرد: لیبرالیسم به عنوان گفتمان غرب رو به پایان و زوال است. دشمن می‌خواهد فرهنگ برهنگی و مکاتب بی دینی را به مردم متدین و انقلابی ایران بچسباند، ولی این‌ها در ایران خریداری ندارد. تسلط آن‌ها بر رسانه‌های جهان و جنگ روانی و تبلیغاتی آن‌ها اجازه آشکار شدن حقیقت را نمی‌دهد. این وضعیت نیاز به سواد رسانه‌ای دارد و نیاز داریم فرهنگ ایثار و شهادت و اسلامی را نشان دهیم. دشمن نمی‌تواند این کالای کاذب را ملت ایران بفروشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: ما در موقعیت مستحکمی قرار داریم و ملت ایران واجد ویژگی‌های فرهنگی بارزی است. نظم جدید جهانی با محوریت آسیا و در غرب آسیا با محوریت ایران شکل خواهد گرفت. آنچه در این شرایط مهم است گفتمان است و آن گفتمان در اختیار ایران اسلامی است و این وجه ممیزه ما است.

سردار سلیمانی با اشاره به فرموده رهبر انقلاب درخصوص حذف رژیم جعلی صهیونیستی اسرائیل از جغرافیای جهان گفت: حذف این رژیم یکی از همان پیروزی‌هایی است که امام راحل برای قرن جدید به دنیای اسلام و مسلمانان وعده داده بود و این آغازی بر پایان تمدن تاریک غربی خواهد بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور تشریح کرد: عشایر غیور ما نگین انگشتر مقاومت ما در مقابل دشمن هستند و ما این رشادت‌ها را از آن‌ها آموخته ایم. عشایر در درون مکتب مقاومت زندگی می‌کنند و در میان ملت ما نمونه و اسوه شدند و امام هم آن‌ها را ذخایر انقلاب عنوان کرد.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

عکس‌| پدرخوانده به دنبال شکست سپاهان!

باشگاه آلومینیوم اراک پوستر جالب توجهی برای دیدار برابر سپاهان طراحی کرده است.مجله خبری بهیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *