قیمت لحظه ای طلا در دوشنبه 2 تیر 1402

| جدیدترین و آخرین قیمت طلا را در ادامه بخوانید. نخستین روز مرداد، با کاهش قیمت طلا و سکه مصادف شد. این روند نزولی، قیمت سکه امامی را به کانال ۲۶ میلیون تومانی برگرداند و سبب شد قیمت مثقال در کانال ۹ میلیونی دو پله عقب‌نشینی کند.

با وجود اینکه کف حمایتی ۲۷ میلیونی برای سکه امامی از دست رفت، کارشناسان اقتصادی محدوده حمایتی بعدی را منطقه ۲۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌دانند. آن‌ها معتقدند اگر سکه پایین‌تر از محدوده‌های حمایتی مذکور تثبیت شود می‌توان به عنوان منطقه شیرین خرید از آن یاد کرد.

گفتنی است قیمت طلای جهانی در تعطیلات پایان هفته بازار‌های جهانی در رقم ۱۹۶۳ دلار ثابت بوده است.

پرچمداری سکه امامی در کاهش قیمت

دیروز یکم مرداد قیمت سکه امامی با کاهش ۳۴۸ هزار تومانی یک کانال عقب‌نشینی کرد. این قطعه با قیمت ۲۶ میلیون و ۸۵۱ هزار تومان مبادله شد. همچنین قیمت سکه بهار ۳۰۰ هزار تومان افت داشت. این قطعه با رقم ۲۴ میلیون و ۲۰۱ هزار تومان مبادله شد.

روز گذشته نیم‌سکه ۲۵۰ هزار تومان کاهش داشت و با رقم ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان مبادله شد. ربع سکه نیز با کاهش ۲۰۰ هزار تومانی و با رقم ۹ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله شد.

روز گذشته سکه گرمی ۱۵۰ هزار تومان ارزان شد. این قطعه با قیمت پنج میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.

برگشت حباب سکه‌های بهار و ربع به کانال پایین‌تر

دیروز قیمت طلا با کاهش قیمت سکه همراه شد و روند نزولی داشت. هر مثقال طلا با ۷۰ هزار تومان کاهش، با رقم ۹ میلیون و ۸۴۷ هزار تومان مبادله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار کاهش ۱۸ هزار و ۷۰۰ تومانی داشت و با قیمت دو میلیون و ۲۷۲ هزار تومان معامله شد. دیروز طلای دست دوم به قیمت دو میلیون و ۲۴۱ هزار تومان رسید.

دیروز حباب تمام قطعات سکه، خلاف ابتدای هفته کاهش داشت. این کاهش، حباب سکه‌های بهار را یک میلیونی و حباب ربع سکه را سه میلیونی کرد. حباب سکه امامی بیشترین مقدار کاهش را داشت و ۲۴۸ هزار تومان ارزان شد. حباب سکه بهار و نیم‌سکه هر یک ۱۹۱ هزار تومان، ربع سکه ۱۷۰ هزار تومان و سکه گرمی ۱۳۵ هزار تومان کاهش داشت.

طلا

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

واگذاری باشگاه زیان ده به تامین اجتماعی

واگذاری باشگاه زیان ده به تامین اجتماعی/ پرداخت دستمزدهای میلیاردی فوتبالیست‌ها از جیب کارگران در شرایطی واگذاری ۸۰ درصد سهام باشگاه پرسپولیس در قالب رد دین به سازمان تامین اجتماعی صورت گرفته، که مشخصا واگذاری این باشگاه زیان ده به سازمانی که خودش در آینده ای نه چندان دور شرایط مطلوبی نخواهد داشت، می تواند برای هر دو شرکت بحران آفرین باشد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اخیرا ماجرای واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی سرانجام با مصوبه هیئت وزیران وارد فاز اجرایی شد. بر اساس این مصوبه 80 درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس متعلق به وزارت ورزش و جوانان به صندوق بازنشستگی کشوری، سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه روستاییان و عشایر واگذارد می شود. به دنبال انتشار این خبر انتقاد ها به این تصمیم دولت جهت واگذاری دو باشگاه سرخابی شدت گرفت. کارشناسان معتقدند این نحوه ی واگذاری نه تنها مشکلی از مشکلات این دو تیم حل نخواهد کرد بلکه از طرفی بر مشکلات شرکت هایی که این تیم ها به آن ها واگذار شدند، خواهد افزود و این اقدام هیچ توجیه منطقی و اقتصادی ندارد. واگذاری یا رد دی..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *