قیمت میوه و صیفی ۲۰ درصد کاهش پیدا کرد

کاهش ۲۰ درصدی قیمت میوه و صیفی

آقای مصطفی دارایی نژاد گفت: با توجه به فراوانی عرضه، گرمای هوا و کاهش تقاضا همزمان با آغاز محرم قیمت تمامی اقلام میوه و صیفی ۲۰ درصد نسبت به هفته گذشته کاهش داشته است.

او قیمت هرکیلو انگور یاقوتی ۳۰ تا ۴۰ هزارتومان اعلام کرد و افزود: نرخ کنونی هرکیلو آلبالو ۳۰ تا ۳۵ هزارتومان، زردآلو ۲۰ تا ۳۵ هزارتومان، هلو ۱۰ تا ۳۰ هزارتومان، سیب گلاب ۲۵ تا ۴۰ هزارتومان، آلو قطره طلا ۱۵ تا ۳۵ هزارتومان، آلو سانتریزه ۳۰ تا ۴۰ هزارتومان، گیلاس صورتی ۲۰ تا ۳۰ هزارتومان، گیلاس مشکی ۳۰ تا ۴۰ هزارتومان، گیلاس تکدانه ۸۰ هرارتومان، شلیل شبرنگ ۲۵ تا ۴۰ هزارتومان، خیار درختی ۱۵ تا ۲۰ هزارتومان، خیار اصفهان ۱۵ تا ۲۰ هزارتومان و خیار بوته ای ۱۰ تا ۱۲ هزار تومان است.

کاهش ۲۰ درصدی قیمت میوه و صیفی

دارایی نژاد قیمت هرکیلو هندوانه را ۶ تا ۷ هزارتومان، طالبی ۷ تا ۸ هزارتومان، جانا ۸ تا ۱۰ هزارتومان و ملون ۱۰ تا ۱۳ هزارتومان اعلام کرد.

رئیس اتحادیه بارفروشان میدان مرکزی از کاهش ۲۰۰ هزارتومانی هرکارتن آناناس خبرداد و گفت: اکنون نرخ هرکارتن آناناس ۸۰۰ هزارتومان و هرکیلو موز هندی ۴۰ هزارتومان و موزاکوادور ۵۲ هزارتومان است. همچنین جلوی واردات انبه گرفته شده و تمامی انبه های موجود در بازار قاچاق است.

او قیمت هرکیلو پیاز را ۸ تا ۱۱ هزارتومان و سیب زمینی ۱۰ تا ۱۲ هزارتومان اعلام کرد و گفت: طبق روال همه ساله در ایام محرم تقاضا برای خرید پیاز و سیب زمینی در بازار افزایش می یابد.

دارایی نژاد درباره آینده بازار میوه گفت: برآوردها حاکی از آن است که هفته آینده قیمت میوه و صیفی ۱۰ درصد کاهش یابد.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

واگذاری باشگاه زیان ده به تامین اجتماعی

واگذاری باشگاه زیان ده به تامین اجتماعی/ پرداخت دستمزدهای میلیاردی فوتبالیست‌ها از جیب کارگران در شرایطی واگذاری ۸۰ درصد سهام باشگاه پرسپولیس در قالب رد دین به سازمان تامین اجتماعی صورت گرفته، که مشخصا واگذاری این باشگاه زیان ده به سازمانی که خودش در آینده ای نه چندان دور شرایط مطلوبی نخواهد داشت، می تواند برای هر دو شرکت بحران آفرین باشد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اخیرا ماجرای واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی سرانجام با مصوبه هیئت وزیران وارد فاز اجرایی شد. بر اساس این مصوبه 80 درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس متعلق به وزارت ورزش و جوانان به صندوق بازنشستگی کشوری، سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه روستاییان و عشایر واگذارد می شود. به دنبال انتشار این خبر انتقاد ها به این تصمیم دولت جهت واگذاری دو باشگاه سرخابی شدت گرفت. کارشناسان معتقدند این نحوه ی واگذاری نه تنها مشکلی از مشکلات این دو تیم حل نخواهد کرد بلکه از طرفی بر مشکلات شرکت هایی که این تیم ها به آن ها واگذار شدند، خواهد افزود و این اقدام هیچ توجیه منطقی و اقتصادی ندارد. واگذاری یا رد دی..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *