ویدیو عجیب از گلریزون گنده لات تهران برای رضا رویگری

رضا رویگری بازیگر باسابقه و بسیار محبوب ایرانی می باشد که قطعا شما هم او را به خوبی می شناسید. رضا رویگری سال ها در سینما و تلویزیون فعالیت داشت اما چند سالی میشه که به دلیل بیماری ناجوری که دارد اصلا حال و احوال درستی ندارد و روز به روز نابسامان تر نیز شد!

رضا رویگری مدتی توسط همسرش به آسایشگاه کهریزک برده و با انتشار ویدیویی از او اینستا ترکید و همه از او و حرکت نه چندان جالب همسرش با خبر شدند و خیلی ها هم همسرش رو مورد قضاوت و ناسزا قرار دادند و برخی هم بهش حق دادن! اما بعد از مدتی آقا رضا خونه دار شد و یا بهتره بگوییم به او هدیه داده شد و مدتی بود که از رضا رویگری دیگر خبر غمباری دیده نشد تا اینکه به تازگی ویدیویی منتشر شده که این بازیگر محبوب اما کم توان کشورمون در یک جایی مثل قهوه خانه حضور دارد و عده ای هم ورش جمع شده اند و پول به سر آقا رضا ریخته می شود!
از طرفی شخصی که به اسم گنده لات قدیمی تهران خطاب شده تو دهان رضا رویگری پول میزاره و صحنه هایی دلخراش و ناشایستی رو میسازن! در ادامه این ویدیو را مشاهده می کنید. ناگفته نماند این ویدیو مشخص نیست برای چه تاریخی می باشد.

 

 

و اما داستان آشنایی تارا کریمی همسر رضا رویگری با آقای بازیگر

تارا کریمی که در شیراز با رویگری آشنا شده با اشاره به اینکه قبل از آشنایی نمی دانسته وی بازیگر است می گوید: من اصلا ایشان را به عنوان بازیگر نمی شناختم و هیچ کاری از ایشان ندیده بودم.

رضا رویگری و همسرش
رضا رویگری و همسرش-مجله بهیان

راستش در افتتاحیه برنامه ای در شیراز رضا رویگری به عنوان مهمان دعوت شده بود و دوست من هم وظیفه میزبانی ایشان را برعهده داشت. وقتی برای استقبال از ایشان به فرودگاه رفتیم اولین بار ایشان را دیدم و طی چند روزی که آنجا بودند با هم آشنا شدیم.

وی ادامه می دهد:واقعا تا آن موقع نمی دانستم ایشان بازیگر است و او به من پیشنهاد تماشای فیلم “بوتیک” را داد و زمانی که این فیلم را دیدم یک جورهایی واقعا ترسیدم و فکر کردم نکند شخصیتش مانند شخصیت داخل فیلم باشد

برای همین تا یک مدت به تلفن هایش جواب نمی دادم تا اینکه خودش پیامک داد و من هم پرسیدم شخصیت شما همین طوری ست؟ و ایشان هم پاسخ داد آن فقط یک نقش است و سپس پیشنهاد داد “اجاره نشین ها” و بعد “مختارنامه” را ببینم.

میتوانید برای دیدن باقی خبر های روز به بخش اخبار روز بهیان سر بزنید.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

مورا در مراسم تحلیف پزشکیان شرکت می‌کند

مراسم تحلیف پزشکیان در مجلس شورای اسلامی، روز نهم مرداد ماه برگزار می‌شود.مجله خبری بهیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *