مجلس اولویتی برای استیضاح عین‌اللهی قائل نیست

مجلس اولویتی برای استیضاح عین‌اللهی قائل نیست

غلامرضا شریعتی نماینده بهشهر و نکا در مجلس با بیان اینکه وزیر بهداشت از وزرای دارای کارنامه در دولت سیزدهم است، گفت: اشخاصی که در فضای مجازی استیضاح وزیر را برجسته می کنند، با فضای مجلس بیگانه اند. استیضاح به معنی بن بست است و فضای مجلس، در حوزه بهداشت و درمان به بن بست نرسیده تا به استیضاح روی بیاورد.

وی گفت: چرا باید وزیری را که کرونا را مهار و ۶ میلیون از قشر ضعیف جامعه را بیمه پایه رایگان کرد و ۱۰ درصد ظرفیت تخت بیمارستانی کشور را ظرف یک سال ارتقا داد، استیضاح کرد؟

نماینده بهشهر و نکا در مجلس با بیان این که هنوز فضا برای تامین مطالبات نمایندگان در وزارت بهداشت به انسداد نرسیده، اظهار داشت: وزیر بهداشت بیش از هفتاد سفر استانی داشته و حتی خواسته های منطقی اغلب نمایندگان در حوزه های انتخابیه شان نیز اجابت شده است. بنابراین دلیلی برای استیضاح وجود ندارد.

مجلس اولویتی برای استیضاح عین‌اللهی قائل نیست

شریعتی افزود: برخی عادت کرده اند منویات و آرزوهای خود را در قالب خبر در رسانه اعلام کنند؛ در حالی که اگر همین امروز استیضاح وزیر بهداشت در صحن مجلس مطرح شود، با رای و استقبال نمایندگان مواجه نمی شود و دلیل آن این است که برخی حوزه های دیگر به مراتب پرچالش تر از حوزه سلامت بوده اند و ما در این مدت آسیب غیر قابل جبرانی را از حوزه سلامت مشاهده نکردیم.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

تصاویر خانواده رئیسی در فرودگاه مشهد

خانواده رئیسی برای شرکت در مراسم تشییع رئیس‌ جمهور شهید، دقایقی قبل وارد فرودگاه مشهد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *