اخبار روز

مجلس اولویتی برای استیضاح عین‌اللهی قائل نیست

مجلس اولویتی برای استیضاح عین‌اللهی قائل نیست

غلامرضا شریعتی نماینده بهشهر و نکا در مجلس با بیان اینکه وزیر بهداشت از وزرای دارای کارنامه در دولت سیزدهم است، گفت: اشخاصی که در فضای مجازی استیضاح وزیر را برجسته می کنند، با فضای مجلس بیگانه اند. استیضاح به معنی بن بست است و فضای مجلس، در حوزه بهداشت و درمان به بن بست نرسیده تا به استیضاح روی بیاورد.

وی گفت: چرا باید وزیری را که کرونا را مهار و ۶ میلیون از قشر ضعیف جامعه را بیمه پایه رایگان کرد و ۱۰ درصد ظرفیت تخت بیمارستانی کشور را ظرف یک سال ارتقا داد، استیضاح کرد؟

نماینده بهشهر و نکا در مجلس با بیان این که هنوز فضا برای تامین مطالبات نمایندگان در وزارت بهداشت به انسداد نرسیده، اظهار داشت: وزیر بهداشت بیش از هفتاد سفر استانی داشته و حتی خواسته های منطقی اغلب نمایندگان در حوزه های انتخابیه شان نیز اجابت شده است. بنابراین دلیلی برای استیضاح وجود ندارد.

مجلس اولویتی برای استیضاح عین‌اللهی قائل نیست

شریعتی افزود: برخی عادت کرده اند منویات و آرزوهای خود را در قالب خبر در رسانه اعلام کنند؛ در حالی که اگر همین امروز استیضاح وزیر بهداشت در صحن مجلس مطرح شود، با رای و استقبال نمایندگان مواجه نمی شود و دلیل آن این است که برخی حوزه های دیگر به مراتب پرچالش تر از حوزه سلامت بوده اند و ما در این مدت آسیب غیر قابل جبرانی را از حوزه سلامت مشاهده نکردیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا