پرداخت تسهیلات ساخت چه زمانی به خریداران مسکن تعلق میگیرد

فرشید ایلاتی گفت: با توجه به افزایش نیاز مسکن در کشور به ویژه در کلانشهرها ما نیازمند همکاری برخی از دستگاه ها از جمله شهرداری ها هستیم که در قالب اجرای مقررات ملی ساختمان و همچنین ساخت وساز با هزینه های کمتر و ارائه مجوزهای ساخت در حداقل زمان ممکن اقدام به ساخت مسکن کنیم.

به گفته کارشناس مسکن، حضور شهرداری ها در بسیاری از شهرهای دنیا در قالب ساخت مسکن استیجاری خود زمینه ساز بهبود وضعیت بازار مسکن به ویژه بازار اجاره شده است و سهم زیادی از مسکن های استیجاری عمومی و خصوصی در این حوزه شکل گرفته است.

او می گوید: پرداخت تسهیلات ساخت مسکن در بسیاری از کشورهای دنیا زمینه ساز بهبود وضعیت بازار مسکن شده و این اقدام چه در قالب مشارکت و چه به صورت مستقیم خود شیوه بازار مسکن را تغییر خواهد داد.

او ادامه داد: بازار مسکن در شرایط کنونی نیاز به بهبود و افزایش تولید دارد که برای اجرای این طرح باید دولت برنامه ریزی لازم را در حوزه ساخت وساز مسکن قرار دهد.

ایلاتی گفت: پرداخت تسهیلات ساخت مسکن خود یکی از مهم ترین برنامه هاست که می تواند زمینه ساز بهبود وضعیت بازار مسکن و بازار اجاره شود.

خریداران مسکن چشم انتظار پرداخت تسهیلات ساخت

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

واگذاری باشگاه زیان ده به تامین اجتماعی

واگذاری باشگاه زیان ده به تامین اجتماعی/ پرداخت دستمزدهای میلیاردی فوتبالیست‌ها از جیب کارگران در شرایطی واگذاری ۸۰ درصد سهام باشگاه پرسپولیس در قالب رد دین به سازمان تامین اجتماعی صورت گرفته، که مشخصا واگذاری این باشگاه زیان ده به سازمانی که خودش در آینده ای نه چندان دور شرایط مطلوبی نخواهد داشت، می تواند برای هر دو شرکت بحران آفرین باشد. - اخبار اقتصادی - به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اخیرا ماجرای واگذاری باشگاه پرسپولیس به بخش خصوصی سرانجام با مصوبه هیئت وزیران وارد فاز اجرایی شد. بر اساس این مصوبه 80 درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی پرسپولیس متعلق به وزارت ورزش و جوانان به صندوق بازنشستگی کشوری، سازمان تامین اجتماعی و صندوق بیمه روستاییان و عشایر واگذارد می شود. به دنبال انتشار این خبر انتقاد ها به این تصمیم دولت جهت واگذاری دو باشگاه سرخابی شدت گرفت. کارشناسان معتقدند این نحوه ی واگذاری نه تنها مشکلی از مشکلات این دو تیم حل نخواهد کرد بلکه از طرفی بر مشکلات شرکت هایی که این تیم ها به آن ها واگذار شدند، خواهد افزود و این اقدام هیچ توجیه منطقی و اقتصادی ندارد. واگذاری یا رد دی..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *