آخرین وضعیت پرونده‌های مهدی تاج در دادگاه

آخرین وضعیت پرونده‌های مهدی تاج در دادگاه

آخرین وضعیت پرونده‌های مهدی تاج در دادگاه

سخنگوی قوه قضائیه توضیحاتی در خصوص آخرین وضعیت پرونده‌های رئیس فدراسیون فوتبال در محاکم قضائی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مسعود ستایشی در نشست خبری امروز خود درباره پرونده مهدی تاج، ریاست فدراسیون فوتبال اظهار داشت: آنچه ما در اختیار داریم، دو پرونده مطابق گزارش سازمان بازرسی کل کشور است. مهدی تاج هم در برنامه رسانه ملی این موضوع را اطلاع رسانی کرده است. گزارش سازمان بازرسی در ناحیه 28 دادسرای عمومی و انقلاب ویژه رسیدگی به جرائم کارکنان دولت با اتهام " تضییع وجوه بیت‌المال و تصرف غیرمجاز در منابع ملی" تشکیل شده است.

وی افزود: این دو پرونده با صدور قرار جلب دادرسی و کیفرخواست به دادگاه صالح که دادگاه کیفری دو، مستقر در مجتمع ویژه رسیدگی به جرائم کارکنان دولت است، ارجاع شده. این شعبه وارد بررسی پرونده شده و در تاریخ 7 آذر سال جاری در 10 بند نقص تحقیقات گرفته است. به همین دلیل پرونده جهت رفع نقص به دادستانی عمومی و انقلاب تهران اعاده شده است.

سخنگوی قوه قضائیه عنوان کرد: چنان چه تصمیم قانونی لازم اتخاذ شد، پس از قطعیت حکم سوال کنید تا نتیجه قطعی را اعلام کنیم.

251251

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *