اتفاق عجیب برای گزینه های ایرانی تیم ملی

اتفاق عجیب برای گزینه های ایرانی تیم ملی

اتفاق عجیب برای گزینه های ایرانی تیم ملی

خبرورزشی نوشت: سه گزینه ایرانی نیمکت تیم ملی در هفته های گذشته نتایج ضعیفی کسب کردند.

از میان گزینه های ایرانی نیمکت تیم ملی امسال جواد نکونام فصل خوبی را با فولاد سپری نمی کند و تیمش مدعی نیست . او البته پرسپولیس را برد اما به تراکتور باخت و کلا اوضاع فولاد چندان جالب به نظر نمی رسد. فرهاد مجیدی هم متحمل ششمین شکست در امارات شد و بعد از اوجی که داشت، دوباره افت کرد. حتی امیر قلعه نویی امسال با گل گهر به استقلال،پرسپولیس،سپاهان و… باخته است و طبعا مخالفانی در هیات رئیسه دارد.

به طور کلی در شرایط فعلی گزینه صددرصدی برای تیم ملی نداریم و عملکرد مربیان ایرانی در لیگ امسال خیلی خوب نبوده است. وحید هاشمیان هم تا حالا جایی به عنوان سرمربی امتحان پس نداده که ناگهان سرمربی تیم ملی شود و انتخاب او قطعا مناسب نیست اما به نظر می رسد فدراسیونی ها به این نتیجه رسیده اند که برای جام ملتها مربی ایرانی انتخاب کنند و قرار است تا آخر بهمن ماه این کار را انجام بدهند.

بیشتر بخوانید:

  • جزییات جالب از قرارداد سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران

  • عکس | ستاره سابق پرسپولیس از همسرش جدا شد

  • باز رونالدو باز هم رکورد

258 258

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *