استقلال با سه غایب احتمالی در کرمان

استقلال با سه غایب احتمالی در کرمان

استقلال با سه غایب احتمالی در کرمان

ورزش سه نوشت: تمرینات استقلال بعد از 24 ساعت تعطیلی برای بازی با مس کرمان از امروز در مجموعه ورزشی ناصر حجازی دنبال می شود.

قابل پیش بینی است در این هفته هم ریکاردوساپینتو قادر به استفاده از چند بازیکن خود نباشد و این برای سرمربی تیم استقلال در هفته های بعد از جام جهانی اتفاق معمولی بوده است. در سفر به کرمان پیش بینی می شود، دست کم دو سه بازیکن به دلیل مصدومیت آبی ها را همراهی نکنند. سید حسین حسینی دروازه بان استقلال که در روزهای اخیر با عصا در تمرینات تیمش حاضر می شد، هنوز عصا را رها نکرده و تمریناتش آغاز نشده است. او با توجه به روزهای دوری از شرایط مسابقه، طبیعتا دربازگشت نیاز به چند روز زمان خواهد داشت تا به شرایط ایده آل بدنی و فنی برسد.

محمد حسین مردامند که در بازی با مس از ناجیه همسترینگ آسیب دید، رفته رفته به تمرینات عمومی تیم نزدیک می شود اما این مدافع هم با توجه به هفته های دوری از شرایط مسابقه باز هم نیاز به زمان دارد و به نظر می رسد، مهدی مهدی پور هم هم چنان به دلیل مصدومیت قادر به همراهی استقلال در بازی با مس کرمان نخواهد بود.

مس کرمان و استقلال جمعه هفته جاری در کرمان با هم بازی خواهند کرد. بازی رفت دو تیم یک بر صفر به سود تیم استقلال به پایان رسید.

23302

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *