اسکوچیچ اینترنت داخلی نداشت!

اسکوچیچ اینترنت داخلی نداشت!

 اسکوچیچ اینترنت داخلی نداشت!

فارس نوشت: مدیر پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اسکوچیچ به خاطر 400 هزار تومان اینترنت داخلی نداشت

مجتبی خورشیدی در مورد دلیل حضورش در تیم ملی فوتبال کشورمان در دوره ریاست شهاب عزیزی‌خادم در فدراسیون فوتبال اظهار داشت: پیش از آمدن به فدراسیون فوتبال سعادت دیدار با دراگون اسکوچیچ را نداشتم اولین روز حضور من در ساختمان پک اسکوچیچ دید و فریاد راه انداخته و به من گفت اینترنت ندارم ابتدا تصور کردم او برای خط خارجی‌اش را اینترنت ندارد اما دیدم اینترنت داخلی ندارد و از دوستان سوال کردم که چرا این قصه پیش امده و چقدر هزینه اینترنت داخلی است که گفتند 300، 400 هزار تومان .

مدیر پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: روز اولی که اسکوچیچ را دیدم متوجه شدم به خاطر 300، 400 هزار تومان اینترنت داخلی ندارد.

بیشتر بخوانید:

  • عکس | رونالدو پُل ۱۵ میلیونی برای النصر شد

  • پاسخ روشن علی کریمی در خصوص بازگشت به ایران

  • علیرضا بیرانوند در آمریکا

257 251

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *