افتخاری مهم برای طارمی در سال ۲۰۲۲

افتخاری مهم برای طارمی در سال ۲۰۲۲

افتخاری مهم برای طارمی در سال ۲۰۲۲

مهاجم تیم ملی ایران بهترین گلزن سال ۲۰۲۲ در قاره کهن به شمار می‌رود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فدراسیون بین‌المللی آمار و تاریخ فوتبال (IFFHS) برترین گلزنان جهان در سال تقویمی ۲۰۲۲ را اعلام کرد که مهدی طارمی، بهترین گلزن قاره آسیا محسوب می‌شود.

مهاجم تیم ملی کشورمان با پیراهن پورتو ۲۱ گل در لیگ برتر پرتغال، ۷ گل در سایر جام‌های داخلی این کشور و ۶ گل در مسابقات بین‌المللی اروپایی به ثمر رسانده و ۵ گل او همراه با تیم ملی ایران ثبت شده است.

کودای تاناکا بازیکن ژاپنی تیم آلبیرکس نیگاتای سنگاپور، همانند طارمی ۳۹ بار دروازه رقبای تیم خود را گشوده و به‌صورت مشترک با ستاره پورتو، در رتبه نخست جای دارد.

هیونگ‌مین سون، وینگر کره‌ای تاتنهام با ۲۵ گل، جایگاه هفتم این رده‌بندی را به خود اختصاص داده است.

مهدی طارمی ,

بیشتر بخوانید:

  • مدافع تیم ملی پیشنهاد پرسپولیس را رد کرد

  • اقدام سنگربان سرخ پوشان برای جدایی از پرسپولیس

  • پورعلی گنجی به خاطر یک نفر پیشنهاد قطری‌ها را رد کرد

۲۵۱۲۵۴

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *