بارسلونا و یوونتوس توسط یک خواننده متحمل زیان مالی شدند

دیدار دوستانه تیم‌های فوتبال بارسلونا و یوونتوس که قرار بود بامداد روز گذشته در شهر سانتاکلارای آمریکا برگزار شود، درست ساعاتی قبل از شروع به دلیل ابتلای بازیکنان تیم اسپانیایی به یک بیماری ویروسی که دستگاه گوارش آن‌ها را درگیر کرده بود، لغو شد.

برگزاری این بازی می‌توانست برای هر کدام از دو باشگاه آورده‌ای دو میلیون یورویی داشته باشد، اما لغو آن این درآمد را آن‌ها سلب کرد.

طبق گزارش سایت توتومرکاتووب و یوونتوس نیوز ۲۴ ایتالیا، باشگاه بارسلونا بلافاصله پس از اعلام لغو بازی، با مسئولان مربوطه جهت تغییر زمان این بازی رایزنی کرده تا هیچ یک از دو تیم متضرر نشوند. پیشنهاد بارسایی‌ها برگزاری بازی در روز‌های نخست هفته آینده بوده است، اما گویا به آن‌ها گفته شده که امکان برگزاری بازی در تاریخ‌های یادشده وجود ندارد، چرا که استادیوم لیوایس برای برگزاری کنسرت تیلور سوئیفت خواننده آمریکایی در روز‌های ۲۸ و ۲۹ جولای رزرو شده است.

به این ترتیب برگزاری بازی دوستانه میان بارسلونا و یوونتوس به کلی منتفی شده است و دو تیم خودشان را برای بازی‌های بعدی‌شان برابر رئال مادرید و میلان آماده می‌کنند.

یک خواننده به بارسلونا و یوونتوس ضرر مالی زد

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *