بمب نقل و انتقالات در دستان پرسپولیس

شاه‌ماهی نقل و انتقالات به تور پرسپولیس افتاده/ استقلال در سایه قرمزها!

باشگاه پرسپولیس تا این لحظه توانسته بهترین عملکرد نقل و انتقالاتی را در میان مدعیان لیگ برتر داشته باشد.

در شرایطی که حدود یک ماه دیگر رقابت‌های لیگ برتر آغاز می‌شود، اما هنوز دو تیم استقلال و پرسپولیس به دنبال جذب بازیکنان جدید برای تشکیل یک اسکواد قدرتمند هستند. سرخابی‌ها در این پنجره تابستانی خریدهای کم‌تعدادی داشته‌اند و برخلاف فصول گذشته چندان پر سر و صدا عمل نکرده‌اند.

البته در این میان هم استقلال و هم پرسپولیس شاهد جدایی برخی از نفرات خود بوده‌اند؛ ستاره‌هایی که در فصل قبل برای تیمشان موثر بودند که در این میان کفه ترازو به سمت آبی‌ها سنگینی می‌کند.

اما تیم‌های مدعی همچنان توانسته‌اند سهم خودر را از بازار نقل و انتقالات بردارند. به همین بهانه خبرورزشی از مخاطبان خود خواست تا با شرکت در یک نظرسنجی، بهترین خرید بازار نقل و انتقالات را انتخاب کنند.

در پایان و پس از ثبت بیش از ۹۰هزار رای، خرید محمدحسین کنعانی‌زادگان از سوی پرسپولیس به عنوان بهترین صید نقل و انتقالاتی برگزیده شد. اقدام استقلال برای جذب مهرداد محمدی هم دومین خرید موفق این فصل نقل و انتقالاتی دانسته شده است.

شاه‌ماهی نقل و انتقالات به تور پرسپولیس افتاده/ استقلال در سایه قرمزها!

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *