بیرانوند:دغدغه ای برای دروازبان دوم نداشته باشید/ دماغم را عمل نمیکنم

علیرضا بیرانوند بعد از انجام آزمایش‌های پزشکی اظهار داشت: آزمایش‌های پیش فصل خیلی خوب است و باعث می‌شود تیم‌ها متوجه شوند که بازیکنانش درچه وضعیتی هستند. من هم دو مصدومیت شدید در تیم ملی داشتم که سخت‌ترین آن در بازی با ازبکستان بود که فکم شکست! ۱۰ روز نمی‌توانستم چیزی بخورم. بعد از آن هم وقتی دکتر سیم فک من را باز کرد فقط گفتم خدا را شکر، ولی دوباره بیهوش شدم.

وی افزود: در لحظه برخورد در بازی هم احساس می‌کردم تمام دندان هایم بی حس شده اند و فقط یادم است طارمی بالای سرم آمد و گفت بلند شو چیزی نیست! دکتر همان موقع در زمین فهمید فکم شکسته است. خیلی ترسیده بودم و فکر می‌کردم اتفاق بدی برایم رخ داده و گردنم آسیب دیده است. خوشبختانه اکنون ۲ هفته است که تمرین می‌کنم و در سه بازی دوستانه حضور داشتم و قبل از بازی با آلومینیوم اراک هم دو بازی دوستانه دیگر خواهیم داشت.

دروازه بان تیم ملی در خصوص شوخی‌های ازمون با خودش در یک برنامه تلویزیونی اظهار داشت: سردار ازمون از دوستان خوبم است. همه ملی پوشان باهم رفیق هستیم، اما با سردار خیلی رفاقت نزدیکی دارم و ناهار، شام و صبحانه با هم هستیم. من هم خیلی چیز‌ها از آزمون دارم که بگویم، اما بگذارید فرزندش بدنیا بیاید و استرسش کم شود بعد! فعلا کاریش ندارم او خودش از من خیلی می‌ترسد!

بیرانوند در مورد اینکه قصد عمل زیبایی دماغش را دارد یا نه گفت: دماغم را خیلی دوست دارم و مردم هم آن را دوست دارند! وقتی با دوستانم در مورد عملش صحبت می‌کنم همه از ته دل می‌گویند این کار را نکن! از صورتم انرژی خوبی می‌گیرم. شاید بعد‌ها نظرسنجی برای عمل دماغم گذاشتم. دوست دارم همانم بیرانوند روز اول باشم.

دروازه‌بان پرسپولیس در مورد حواشی نقل و انتقالات و مذاکره با استقلال گفت: حرف‌های زیادی برای گفتن دارم، اما دو هفته دیگر لیگ برتر شروع می‌شود و بهتر است که وارد مسابقات شویم. سر فرصت حرف‌ها را می‌زنم. نمی‌خواهم صحبتی بکنم که مدیریت، باشگاه و بازیکنان و کادر فنی زیر فشار برود.

بیرانوند در مورد ننکا مربی دروازه بانی پرسپولیس گفت: او یک مربی خیلی خوب است. ۲ فصل رویایی را با او داشتم. مربی حرفه‌ای و کاربلدی است. به جوانان خیلی بها می‌دهد. دروازه بان‌های زیر ۲۱ سال ما با تمرینات او خیلی اعتماد به نفس پیدا کرده اند و خیلی خوب هستند. اینکه برخی می‌گویند پرسپولیس دروازه بان دوم ندارد اینگونه نیست دروازه بان‌های جوان خیلی خوبی داریم. دو دروازه بان زیر ۲۱ سال خوب داریم. البته با توجه به حضور در آسیا نیاز به دروازه بان با تجربه داریم، اما این دروازه بان‌های جوان هم باید از جایی شروع کنند. بهترین دروازه بان‌ها هستند و دو سال است با آن‌ها کار می‌کنم و می‌دانم پتانسیل دعوت به تیم امید را هم دارند. من قبلا هم به باشگاه گفتم اگر من هم نبودم ننکا را حفظ کنید او مربی دروازه بانی خوبی است.

بیرانوند

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *