تاج: النصر با بازیکن ۹ هزار میلیاردی با نساجی یا پرسپولیس بازی می‌کند

تاج: النصر با بازیکن ۹ هزار میلیاردی با نساجی یا پرسپولیس بازی می‌کند

تاج: النصر با بازیکن ۹ هزار میلیاردی با نساجی یا پرسپولیس بازی می‌کند

رئیس فدراسیون فوتبال به انتقال رونالدو به باشگاه النصر عربستان اشاره کرد و گفت با وجود این انتقال، ایران همچنان جایگاه بهتری نسبت به عربستان دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مهدی تاج امروز (دوشنبه) در مجمع عمومی هیئت فوتبال استان کرمانشاه، با بیان اینکه برطرف شدن تعلیق کمیته صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های ایران از سوی AFC مسئولیت فدراسیون برای صدور این مجوز را بیش از قبل کرده است، گفت: فدراسیون به هیچ عنوان در زمینه سندسازی و اهمال برای تیمی که صلاحیت حضور در جام باشگاه‌ها را ندارد، اقدامی نخواهد کرد.

وی تصریح کرد: اگر باشگاه‌ها در دوره گذشته با خطر محرومیت مواجه بودند، از این پس در صورت مشاهده هر نوع تخلفی در این زمینه به‌غیر از باشگاه‌ها، فدراسیون فوتبال نیز به مدت سه سال تعلیق خواهد شد. اگر هر باشگاهی بر اساس استانداردهای پنج‌گانه صلاحیت حضور در جام باشگاه‌ها را نداشته باشد، طبق قانون نباید مجوزی برای آن صادر شود.

رئیس فدراسیون فوتبال عنوان کرد: در صورت تعلیق فدراسیون فوتبال دیگر هیچ‌گونه فعالیت بین‌المللی نخواهد داشت که این امر مشکلات بسیاری را در پی خواهد داشت. بر همین اساس هر تیمی شرایط دریافت مجوز را نداشته باشد، تیم دیگری جایگزین می‌شود که دارای آن شرایط باشد.

تاج با مقایسه هزینه‌هایی که در ایران و کشورهایی نظیر ژاپن، قطر و عربستان می‌شود، گفت: اگر همه، از جمله مجلس و دولت دست به دست هم بدهند، کشور ما باز هم نسبت به رقبای خود در منطقه عقب است. تیمی مانند النصر عربستان با بازیکنی به ارزش 9 هزار میلیارد تومان قرارداد می‌بندد که این تیم در لیگ قهرمانان آسیا قرار است با تیم‌هایی مانند نساجی یا پرسپولیس بازی کند.

وی خاطرنشان کرد: با وجود این، ایران باز هم بالاتر از آنها قرار دارد؛ به‌طوری که در فوتسال، فوتبال ساحلی، فوتبال بانوان و حتی جوانان، بالاتر از آنها است. با وجود این شرایط نابرابر، همچنان با نهایت تلاش جلو خواهیم رفت و اصلاً ناامید نیستیم.

رئیس فدراسیون فوتبال با اشاره به پتانسیل‌های بسیار خوبی که در استان کرمانشاه در رشته فوتبال بانوان وجود دارد، گفت: بیشتر بانوان فوتبال و فوتسال کرمانشاه هم‌اکنون در تیم‌های باشگاهی مختلف سایر استان‌ها در حال بازی هستند که این امر شایسته این استان نیست.

تاج با بیان اینکه فدراسیون فوتبال از تشکیل این تیم بانوان در استان کرمانشاه حمایت کامل خواهد کرد، اظهار داشت: با استاندار کرمانشاه برای حمایت از این تیم مذاکراتی خواهد شد تا با تشکیل یک تیم منسجم بانوان، شاهد حضور این استان در لیگ‌های مختلف به ویژه لیگ برتر باشیم. هیئت فوتبال استان کرمانشاه طی این سال‌ها حتی یک ریال هم از این اداره کل، اعتبار دریافت نکرده است.

وی با اشاره به درخواست برخی از علاقه‌مندان به فوتبال برای حضور یک تیم از استان کرمانشاه در لیگ دسته اول فوتبال گفت: پیش از عملی شدن این تصمیم، باید زیرساخت‌های مورد نیاز آن فراهم شده و به شکلی نباشد که پس از حضور بلافاصله حذف شود.

در پایان این مراسم با آرای اعضای مجمع عمومی هیئت فوتبال استان کرمانشاه، اعضای جدید هیئت رئیسه این هیئت انتخاب شدند.

258 258

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *