تاج: کی‌روش در فوتبال ما نسل سازی کرد

تاج: کی‌روش در فوتبال ما نسل سازی کرد

تاج: کی‌روش در فوتبال ما نسل سازی کرد

فارس نوشت: رئیس فدراسیون فوتبال گفت:« کارلوس کی‌روش ۸سال در کشور کار و نسلی را ایجاد کرد.»

در خصوص حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) به همراه وزیر ورزش، اظهار داشت: «جامعه ورزش هرسال برای بیعت با رهبری و امام به مرقد امام می‌آید. امسال شرایط ویژه بود و همه جامعه ورزش به صورت گسترده آمدند. به نظرم هرچه الان هست به برکت همین انقلاب است. ان‌شاالله مدیون خون شهدا و عزیزانی که در بهشت زهرا هستند و ایثارگری‌های همه‌شان را از نزدیک دیده‌ایم، نشویم. الان هم مقارن بود با کربلای 4 و کربلای 5، تجدید بیعتی با همه این عزیزان شد.»

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد خداحافظی کارلوس کی‌روش و آخرین وضعیت سرمربیگری تیم ملی کشورمان، گفت: «فدراسیون کار درستی کرد و از کی‌روش به پاس زحماتی که کشید، تجلیل شد. 8سال در کشور کار و نسلی را ایجاد کرد. زحمات گسترده‌ای داشت. خودم معتقدم او زحمت کشید. دوستانی به فدراسیون منتقد بودند که آمدن کی‌روش خیلی مثبت نبود ولی دیدید؛ قطر که دستش برای آوردن یک سرمربی خیلی بزرگ باز است و امکانات مالی و لجستیکی دارد رفتند کی‌روش را آوردند. پس انتخاب فدراسیون نادرست نبود و مسیر درستی را رفت. ولی به هرجهت کی‌روش به آنجا رفت و الان فدراسیون باید دنبال یک سرمربی جدید باشد. این کار هم در حال انجام است ولی اینکه زمان دقیقش را بگویم شاید خیلی عملیاتی نباشد.»

او در مورد اینکه آیا انتخاب سرمربی تیم ملی در سال جاری اتفاق می‌افتد یا سال آینده، عنوان کرد: «به دنبال انجام این کار هستیم. هر وقت نهایی شد و هیات رئیسه تصویب کرد، اعلام می‌کنیم.»

بیشتر بخوانید:

  • طارمی برای چهارمین سال دو رقمی شد

  • اسرائیل دست به دامن رونالدو شد!

  • حمله به مهدی طارمی در آستانه ال‌کلاسیکو پرتغال

۲۵۱۲۵۴

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *