تاکید سرمربی آرژانتینی؛ کاپیتان ایران را می‌خواهم!

تاکید سرمربی آرژانتینی؛ کاپیتان ایران را می‌خواهم!

تاکید سرمربی آرژانتینی؛ کاپیتان ایران را می‌خواهم!

مهر نوشت: سرمربی آرژانتینی تیم آاک یونان از همین حالا خواهان تمدید قرارداد مدافع ایرانی است.

تیم فوتبال آاک روزهای خوبی را در سوپرلیگ یونان پشت سر می‌گذارد و در حال حاضر با ۴۱ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد.

«ماتیاس آلمیدا» سرمربی آرژانتینی آاک تا پایان هفته هجدهم این فصل عملکرد قابل قبولی داشته است و توانسته رضایت هواداران این تیم را جلب کند.

آاک که میلاد محمدی و احسان حاج صفی دو مدافع ایرانی را هم در اختیار دارد، تا اینجای کار تنها ۸ گل دریافت کرده و دومین خط دفاعی برتر سوپرلیگ را در اختیار دارد.

همین مسئله باعث شده تا ماتیاس آلمیدا به فکر حفظ مدافعان فعلی و حتی تقویت خط دفاعی آاک باشد.

طبق گزارش وب سایت ekirikas یونان، آاک در نقل و انتقالات زمستانی احتمالاً تنها یک مدافع میانی جذب خواهد کرد.

در این گزارش با اشاره به عملکرد مدافع ایرانی باشگاه آمده است: «از طرفی آلمیدا از عملکرد حاجی صفی در پست دفاع چپ رضایت کامل داشته و حتی تمدید قرارداد این بازیکن ۳۲ ساله ایرانی را که تابستان آینده به پایان می‌رسد توصیه کرده است.»

بنابراین درباره حاج صفی که یکی از کاپیتان‌های تیم ملی فوتبال ایران هم محسوب می‌شد می‌توان پیش بینی کرد که یک فصل دیگر در آاک ماندنی خواهد بود در حالی که میلاد محمدی پس از مصدومیت در جام جهانی این روزها از بازی‌های باشگاهی دور است و معلوم نیست که آیا در لیست بازیکنان مدنظر سرمربی در پایان فصل قرار داشته باشد یا نه.

بیشتر بخوانید:

  • عکس | رونالدو پُل ۱۵ میلیونی برای النصر شد

  • فتح الله زاده تکلیف ۳ استقلالی و ساپینتو را با هم روشن کرد!

  • پاسخ روشن علی کریمی در خصوص بازگشت به ایران

258 258

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *