تنبیه ملی‌پوش ایرانی در تیم اروپایی

تنبیه ملی‌پوش ایرانی در تیم اروپایی

تنبیه ملی‌پوش ایرانی در تیم اروپایی

مهر نوشت: علی قلی زاده بازیکن ایرانی تیم فوتبال شارلوا از لیست ۲۰ نفره این تیم برای بازی با کلاب بروژ خط خورد!

تیم فوتبال شارلوا در هفته بیست و دوم لیگ بلژیک فردا یکشنبه به مصاف تیم کلاب بروژ خواهد رفت. لیست ۲۰ نفره شارلوا در شرایطی اعلام شده است که نام علی قلی زاده ملی پوش ایرانی در این لیست دیده نمی شود اما امیرحسین حسین زاده دیگر بازیکن ایرانی تیم شارلوا را در بازی فردا همراهی خواهد کرد.

وب سایت sudinfo بلژیک با انتشار این خبر مدعی شد قلی زاده تاوان بازی های بسیار بد اخیرش را در شارلوا می دهد و با نظر «فلیس مازو» سرمربی «گورخرها» از لیست این تیم خط خورده و به سکوها تبعید شده است.

به نوشته این رسانه بلژیکی، قلی زاده پس از جام جهانی امیدوار بود از این فرصت برای ترک اسپورتینگ شارلوا در نقل و انتقالات زمستانی استفاده کند اما عملکرد ضعیف او و ناهماهنگی هایش با شارلوا باعث شده تا باشگاه های بالقوه علاقه مند به او عقب نشینی کنند.

شارلوا این فصل عملکرد ضعیفی داشته است و با ۲۶ امتیاز در رده یازدهم لیگ بلژیک قرار دارد.

258 258

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *