تنها مخالف تمدید قرارداد کارلوس کی روش در فدراسیون فوتبال!

تنها مخالف تمدید قرارداد کارلوس کی روش در فدراسیون فوتبال!

تنها مخالف تمدید قرارداد کارلوس کی روش در فدراسیون فوتبال!

خبر ورزشی نوشت: از ما نشنیده بگیرید اما خبردار شدیم میرشاد ماجدی رئیس سابق فدراسیون فوتبال تنها مخالف جدی کارلوس کی روش است.

قرارداد کارلوس کی روش پش از پایان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به اتمام رسید و هنوز فدراسیون فوتبال کشورمان به جمع بندی نهایی برای تمدید یا عدم تمدید قرارداد این مربی پرتغالی نرسیده است.

از چند مربی ایرانی و خارجی نیز به عنوان گزینه های احتمالی جانشینی کارلوس کی روش در تیم ملی کشورمان یاد شده است اما شنیدیم ماجدی، جدی ترین و تنها مخالف تمدید قرارداد این مربی پرتغالی در میان اعضای هیئت مدیره فدراسیون فوتبال است.

بیشتر بخوانید:

  • خشم عربستانی‌ها از رونالدو

  • عکس | تصویری از رونالدو با لباس النصر روی بلندترین برج جهان

  • عکس / محدودیت‌های عربستان، جورجینا را محجبه کرد؟

257 251

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *