تکرار اتفاق تلخ برای مهاجم ایران

تکرار اتفاق تلخ برای مهاجم ایران

تکرار اتفاق تلخ برای مهاجم ایران

مهر نوشت: اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی تیم فوتبال هال سیتی به دلیل آسیب دیدگی ۶ هفته از میادین دور خواهد بود.

اللهیار صیادمنش مهاجم ایرانی تیم فوتبال هال سیتی فصل عجیب و سختی را در این تیم سپری می‌کند. صیادمنش ابتدا به دلیل یک آسیب دیدگی شدید حدود چهار ماه از میادین دور بود و حضور در هال سیتی و حتی اردوهای تیم ملی ایران را از دست داد.

این بازیکن ۲۱ ساله سرانجام با پشت سر گذاشتن این آسیب دیدگی سنگین، چند هفته قبل به میادین بازگشت و دو مسابقه برای هال سیتی انجام داد اما در دیدار دوم برابر ویگان در رقابت‌های چمپیونشیپ انگلیس، مجدداً مصدوم شد و حالا مشخص شده است که به مدت ۴ تا ۶ هفته از میادین دور خواهد بود.

وب سایت hulldailymail در این خصوص نوشت: «اللهیار صیادمنش ۴ تا ۶ هفته آینده را از دست خواهد داد، زیرا اسکن‌ها میزان آسیب دیدگی همسترینگ او را در بازی با ویگان اتلتیک که با نتیجه ۴ بر ۱ به سود سیتی تمام شد را نشان داد.»

«لیام روسنیر» سرمربی تیم هال سیتی اذعان می‌کند که این خبر ضربه‌ای به سیتی و این بازیکن ۲۱ ساله وارد می‌کند، اما می‌گوید پیش‌بینی اولیه این بوده است که صیادمنش مدت زمان بیشتری از میادین دور باشد و بنابراین اوضاع الان آن‌قدرها هم بد نیست که قبلاً نگرانش بودند!

سرمربی هال سیتی گفت: این همان مصدومیت قبلی نیست، اما از همان همسترینگ است. بسته به اینکه چگونه با صیادمنش کار می‌کنیم، او ممکن است ۱ ماه تا ۶ هفته از میادین دور باشد که این یک ضربه واقعی است. در عین حال، این چیزها در فوتبال اتفاق می‌افتد و ما اکنون باید مطمئن شویم که او را مدیریت می‌کنیم.

روسنیر تاکید کرد: صادقانه بگویم، ما احساس می‌کردیم که مصدومیت می‌توانست خیلی بدتر باشد. ما روز جمعه نتایج آزمایش را دریافت کردیم و آن‌قدرها هم که تصور می‌شد بد نبودند، بنابراین با صیادمنش در وضعیت بسیار مثبتی هستیم. او بچه فوق العاده ای است و امیدوارم به زودی برگردد.

251251

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *