جزییات جالب از قرارداد سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران

جزییات جالب از قرارداد سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران

جزییات جالب از قرارداد سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران

خبرورزشی نوشت: به زودی یک مربی ایرانی هدایت تیم ملی فوتبال ایران را بر عهده می گیرد.

نشست اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال برای انتخاب سرمربی جدید تیم ملی روز ۲۳ بهمن برگزار می شود و قرار است اعضاء روی یک مربی ایرانی به اجماع برساند.

بر اساس خبرهای رسیده از فدراسیون فوتبال قرارداد سرمربی تیم ملی به دلیل ایرانی بودن ریالی بسته می شود و این قرارداد تا پایان جام ملت ها خواهد بود. در صورت نمایش خوب تیم ملی در جام ملت ها این قرارداد تا جام جهانی ۲۰۲۶ قابل تمدید خواهد بود.

فدراسیون فوتبال پیش از این با کارلوس کی روش دلاری قرارداد بسته بود و قرارداد این مربی ۵۰ هزار دلار برای هر ماه بود و قرار بود در صورت رضایت از عملکرد وی در جام جهانی این قرارداد برای جام ملت ها تمدید شود اما در نهایت فدراسیون فوتبال به این نتیجه رسید که این قرارداد تمدید نشود.

بر اساس تصمیمات جدید فدراسیون فوتبال سرمربی جدید تیم ملی می تواند از دستیار خارجی در کادرفنی استفاده کند.

بیشتر بخوانید:

  • آمادگی سردار آزمون برای بازگشت به روسیه

  • عکس| کاپیتان استقلال در تمرین تیم ملی جوانان

  • استقلال از سرمربی مس کرمان شکایت کرد

۲۵۱۲۵۴

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *