دایی: علی کریمی از اسطوره های فوتبال ماست/ نگاه من فقط ورزشی است

دایی: علی کریمی جزو بزرگان فوتبال ماست/ من فقط از جنبه ورزشی به موضوع نگاه می‌کنم

علی دایی، سرمربی وقت پرسپولیس درمورد تقابل شاگردانش با دو چهره سابق این تیم گفته بود: کریمی و انصاری‌فرد جزو بزرگان فوتبال ما هستند و در فوتبال حرفه‌ای یک روز در کنار هم هستیم و یک روز مقابل هم.

۱۰ سال قبل و در چنین روزی، علی دایی سرمربی وقت پرسپولیس در خصوص بازی مقابل تراکتور طی مصاحبه‌ای اظهار داشت: مطمئنا بازی بسیار سختی است ولی با این حال سعی می‌کنیم نمایش خوبی داشته باشیم. ما تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و می‌خواهیم لیگ را خوب شروع کنیم.

وی در خصوص تقابل با علی کریمی و کریم انصاری‌فرد، بازیکنان سابق پرسپولیس که پیراهن تراکتور را به تن کرده بودند، گفت: هر دو جزو بزرگان فوتبال ما هستند مخصوصا علی کریمی که هم برای پرسپولیس و هم برای تیم ملی زحمات زیادی کشیده است. فوتبال حرفه‌ای است؛ یک روز در کنار هم و یک روز مقابل هم. من فقط از جنبه فوتبال و ورزشی به این موضوع نگاه می‌کنم.

دایی در ادامه تاکید کرد: همه تیم‌ها برای هماهنگ شدن به زمان نیاز دارند. ما هم با توجه به بازیکنان جوانی که به خدمت گرفته‌ایم و ۱۳ خروجی داشتیم، به زمان نیاز داریم تا بتوانیم تیم را هماهنگ کنیم و جوانان با شرایط تیمی و جو هواداران آشنا شوند. با شناختی که از بازیکنان جوان داریم مطمئن هستم آن‌ها خیلی زود خود را با تیم هماهنگ خواهند کرد و به ما کمک می‌کنند.

مصاحبه علی دایی در تاریخ ۲ مرداد سال ۱۳۹۲ را در خبرورزشی مشاهده می‌کنید.

خبرورزشی‌گردی| دایی: علی کریمی جزو بزرگان فوتبال ماست/ من فقط از جنبه ورزشی به موضوع نگاه می‌کنم

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *