روزنامه آفتاب یزد: برای مدیران ورزش، اسپند دود کنیم، مبادا چشم بخورند

روزنامه آفتاب یزد: برای مدیران ورزش، اسپند دود کنیم، مبادا چشم بخورند

روزنامه آفتاب یزد: برای مدیران ورزش، اسپند دود کنیم، مبادا چشم بخورند

روزنامه آفتاب یزد نوشت: به لطف و تدبیر مدیران فوتبالی، قیمت بلیت بازی استقلال- ملوان به یک میلیون تومان ناقابل رسید تا جماعت عاشق و خسته از نامرادی‌ها در جایگاه ویژه تخمه آفتابگردان بشکنند و از اینکه دل به تماشای جدالی میلیونی سپرده‌اند شاد و کیفور شده و به واژه غبن اصلا نیندیشند.

شگفت انگیز اینکه بخش عمده تماشاگران حاضر در ورزشگاه ها، نوجوانان و جوانان و کارگرانی هستند که با سختی خود را به آزادی می‌رسانند تا پس از یک هفته کار و خون دل خوردن و چانه زدن با خلق اله، ساعتی دل به توپ چرمی سپرده و با یک گل، همه چیز را برده تصور کنند.
افزایش عجیب و غریب بلیت ورزشگاه آزادی پس از مدت‌ها تعطیلی و دور ماندن دوآتشه‌ها از سکوهای نمور بهانه مناسبی است
برای آنکه آغوش‌ها به روی حسرتی دیگر گشوده شوند و تماشای یک نبرد نه چندان داغ به خاطره‌ای دور از دسترس بدل شود.
به نظر می‌رسد برای برخی حضرات مسئول تنها چیزی که اهمیت ندارد رضایت مردمی است که زیر منگنه گرانی و تورم و مشکلات بی‌پایان قد خم کرده اند. طرفه اینکه همین مردمِ خسته از تعب و رنج باید یک میلیون تومان برای تفریح کوچک آخر هفته خویش بپردازند!چه سعادتی!!
این فوتبال به کجا می‌رود و این سکوها از جان هوادارانی که به عشق توپچی‌های میلیاردی حنجره‌های خویش را زخمی می‌کنند و دنیا را روی سرمی گیرند چه می‌خواهند؟

اسپند کجاست تا برای این حضرات مدبر پشت میزنشین دود کنیم. فردا روزی اگر چشم بخورند چه خاکی به سر بگیریم.

23302

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *