سعید عزت‌اللهی و حضور ناگهانی در زلزله ترکیه

سعید عزت‌اللهی و حضور ناگهانی در زلزله ترکیه

سعید عزت‌اللهی و حضور ناگهانی در زلزله ترکیه

ورزش سه نوشت: اردوی تدارکاتی تیم وایله در ترکیه باعث شد تا همزمان با زلزله جنوب شرق این کشور، سعید عزت‌اللهی نیز در این محل حضور داشته باشد.

بامداد دوشنبه زلزله به قدرت 7.4 ترکیه را لرزاند که تاکنون چند پس لرزه دیگر با قدرت نزدیک به هشت ریشتری داشته و منجر به کشتن شدن بیشتر از هزار نفر و مجروحیت بسیاری از شهروندان ترک و سوری شده است.

نکته جالب اینکه شب گذشته و همزمان با زمین لرزه در ترکیه، سعید عزت‌اللهی و دیگر بازیکنان تیم وایله در فرودگاه آنتالیا حضور داشتند و این شهر را به مقصد دانمارک ترک می‌کردند.

تیم وایله در حوالی ساعت 4:30 هتل محل اقامت را به مقصد فرودگاه ترک کرد و در همان دقایق زلزله چند صد کیلومتر آن طرف تر، مرز بین ترکیه و سوریه را لرزاند.

با این حال فاصله آنتالیا تا کانون زلزله باعث شد تا سعید عزت‌اللهی و دیگر بازیکنان وایله این زمین لرزه را حس نکنند و ساعاتی بعد نیز در حالی که شهرهایی نظیر هاتای در خرابی شدید فرو رفته بودند، آنها بدون مشکل از فرودگاه آنتالیا به وایله رفتند.

تیم وایله بولدکلاب دو هفته با سعید عزت اللهی در ترکیه حضور داشت و حالا دو بازی تدارکاتی نیز در دانمارک برگزار می‌کند که یکی برابر دیناموکیف خواهد بود.

258 258

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *