سپاهان بدنبال 3 بازیکن کلیدی

نقل و انتقالات تابستانی لیگ برتر فوتبال بار دیگر با خریدهای اسم و رسم دار تیم‌های مدعی قهرمانی همراه بوده است. در این بین سپاهان اصفهان نایب قهرمان فصل گذشته با وجود از دست دادن بازیکنانی نظیر مسعود ریگی، یاسین سلمانی، کامسوبا، عیسی مرادی و کاتاتائو توانست نفراتی همچون رضا اسدی، رضا شکاری، کاوه رضایی، احسان پهلوان، عیسی آل کثیر و علی احمدی را جذب کند.

با این حال ژوزه مورایس همچنان خواستار جذب یک بازیکن برای قلب دفاع و همچنین هافبک دفاعی شده است. این تیم با وجود حضور بازیکنانی همچون محمد دانشگر و سیاوش یزدانی در دفاع و بازیکنان آینده داری همچون ارشیا سرشوق و محمدجواد حسین نژاد برای خط میانی همچنان دنبال بازیکن باتجربه برای حضور مستمر در ترکیب سپاهان در فصل آینده لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا است.

سپاهان دنبال دفاع و هافبک وسط مطمئن/ کاپیتان در وضعیت مجهول

سپاهان در حالی دنبال بازیکن می‌گردد که همچنان تکلیف جلال الدین علی محمدی کاپیتان اول تیمش مشخص نیست. او که قراردادش با سپاهان به اتمام رسیده هنوز از سوی باشگاه برای تمدید دعوت نشده است. گفته می‌شود این بازیکن مدنظر باشگاه ذوب آهن قرار دارد و جدایی اش از سپاهان قطعی است.

همچنین تکلیف بازیکنانی نظیر محمدرضا حسینی، سبحان پسندیده، حسن شوشتری و امیرمحمد محکم کار که در نیم‌فصل دوم فصل گذشته، به صورت قرضی در سایر تیم‌ها حضور داشتند مشخص نیست.

قرار است مورایس ظرف امروز و فردا نشستی را با محمدرضا ساکت مدیرعامل سپاهان برگزار کند تا تکلیف نهایی لیست بازیکنان فصل بیست و سوم لیگ برتر را مشخص کنند.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *