صحبت های شبهه برانگیز آل کثیر با هواداران پرسپولیس

پیام مشکوک آل‌کثیر برای هواداران پرسپولیس/ امیدوارم شفاف‌سازی کنم!

عیسی آل‌کثیر مهاجم سابق باشگاه پرسپولیس، پیامی را برای هواداران این تیم منتشر کرد.

عیسی آل‌کثیر، مهاجم سابق باشگاه پرسپولیس که در فصل جدید برای زردپوشان اصفهانی به میدان خواهد رفت، با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود از هوادران پرسپولیس خداحافظی کرد و به سپاهانی ها قول جنگیدن داد.

آل‌کثیر، که جدایی‌اش از جمع شاگردان یحیی گل محمدی با برخی حواشی رو به‌رو بود در این خصوص نوشت:

با سلام خدمت هواداران پرسپولیس کبیر و هواداران پرشور سپاهان

از این‌که سرباز ارتش سرخ بودم خیلی خوشحالم امیدوارم توانسته‌ام ذره‌ای دل هواداران را شاد کرده باشم. به امید روزی که برای شما هواداران شفاف‌سازی کنم. آرزوی بهترین‌ها را برای شما دارم.

از امروز عهدی که با خدای خود و تیم بزرگ سپاهان بستم، با جان و دل می‌پذیرم و تا آخرین نفس می‌جنگم. انشاالله با حمایت شما هواداران بهترین‌ها رو می‌سازیم.

پیام مشکوک آل‌کثیر برای هواداران پرسپولیس/ امیدوارم شفاف‌سازی کنم!

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *