علی کریمی: حالمان خوب است و نگران نباشید

علی کریمی: حالمان خوب است و نگران نباشید

علی کریمی: حالمان خوب است و نگران نباشید

ورزش سه نوشت: هافبک ملی‌پوش ایرانی تیم کایسری اسپور ترکیه از شرایط خود و دیگر هم‌تیمی ایرانی‌اش بعد از زلزله در این کشور خبر داد.

از ساعاتی پیش کشور ترکیه در برخی شهرهای خود با زلزله مواجه شده است. بعد از وقوع زلزله با علی کریمی، هافبک ملی‌پوش ایرانی شاغل در لیگ این کشور که در تیم کایسری اسپور به همراه مجید حسینی، دیگر بازیکن ایرانی هم‌تیمی است، گفت‌وگویی داشتیم تا درباره وضعیت او اطلاع کسب کنیم.

علی کریمی درباره وضعیت خود این‌طور گفت: حال من و مجید حسینی خوب است و نگران نباشید. ما این هفته بازی داشتیم و با تیم راهی شهر دیگری (گیرسون) شده بودیم. الان هم اینجا هستیم و الان هم زلزله باعث لغو بازی شده، اما ما در این شهر زلزله را خوشبختانه احساس نکردیم.

وی ادامه داد: البته در شهر کایسری آن‌طور که پیگیر شدم زلزله را احساس کردند، اما آن‌طور جدی نبوده است. الان هم حالمان خوب است.

علی کریمی با ابزار ناراحتی بابت اتفاق پیش‌آمده و همدردی با خانواده‌های آسیب‌دیده گفت: آن‌طور که از اخبار متوجه شدیم، صدمات و تلفات و خسارت زیادی داشته و از این بابت واقعا ناراحتیم. یکی از شهرها در برف سنگین است و بیشتر پروازها هم لغو شده است. با این شرایط بعید است مسابقات ادامه پیدا کند و این‌طور که می‌گویند یک زلزله شدیدتر هم در راه است و امیدوارم اتفاق بدتری در پیش نباشد و همه مردم در تمام دنیا در آرامش و سلامت باشند.

هافبک ایرانی تیم کایسری اسپور در پایان نیز به زلزله خوی اشاره کرد و برای هم‌وطنان خود نیز آرزوی سلامتی و ایجاد شرایط مناسب در این وضعیت را داشت: من واقعا نگران مردم عزیز کشورم و خصوصا عزیزان در خوی هستم که این روزها درگیر زلزله هستند. امیدوارم خیلی زود شرایط در آنجا نیز به سمتی برود که در این سرما امکانات مناسب ترتیب داده شود. برای همه این عزیزان آرزوی سلامتی دارم.

258 258

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *