عکس| استوری خاص کاپیتان استقلال برای کی روش؛ بهترین بودی!

عکس| استوری خاص کاپیتان استقلال برای کی روش؛ بهترین بودی!

عکس| استوری خاص کاپیتان استقلال برای کی روش؛ بهترین بودی!

کاپیتان استقلال استوری حمایتی برای سرمربی تیم ملی منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین،سیدحسین حسینی با انتشار یک استوری نسبت به جدایی کارلوس کی روش از تیم ملی واکنش نشان داد.

به گزارش طرفداری، کارلوس کی روش که برای جام جهانی به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب شد، بعد از اینکه فدراسیون فوتبال برای تمدید قرارداد با او رغبتی نشان نداد، شب گذشته با انتشار پستی اینستاگرامی از تیم ملی ایران خداحافظی کرد که این موضوع واکنش های متفاوتی را بین اهالی فوتبال و بازیکنان تیم ملی به همراه داشته است.

سیدحسین حسینی که در زمان کی روش به تیم ملی رسید و برابر انگلیس و ولز فرصت بازی پیدا کرد، با انتشار یک استوری از زحمات کی روش تشکر کرد. او در بخشی از این متن نوشت کی روش بهترین گزینه برای موفقیت تیم ملی بوده تا به این شکل دین خود را به سرمربی سابقش ادا کند.

عکس| استوری خاص کاپیتان استقلال برای کی روش؛ بهترین بودی!

بیشتر بخوانید:

  • روایتی تازه از وضعیت ستاره فوتبال در زندان

  • گزینه استقلال‌ و پرسپولیس از قفس پرید

  • زنان و مردان کوراش آماده مسابقات

۲۵۱۲۵۴

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *