عکس| حمله عجیب مدافع تیم ملی به کی‌روش سوژه قطری‌ها شد

عکس| حمله عجیب مدافع تیم ملی به کی‌روش سوژه قطری‌ها شد

عکس| حمله عجیب مدافع تیم ملی به کی‌روش سوژه قطری‌ها شد

فارس نوشت: حمله عجیب مدافع تیم ملی کشورمان به کارلوس کی روش سوژه قطری ها شد.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان روز گذشته با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از تیم ملی خداحافظی کرد.

جنجالی ترین و عجیب ترین اتفاق بعد از پست کارلوس کی روش حمله حسین کنعانی زادگان به مربی پرتغالی بود. این بازیکن با وجود دعوت شدن به لیست تیم ملی ولی به دلیل نیمکت نشین شدن در جام جهانی کی روش را خائن خواند.

عکس| حمله عجیب مدافع تیم ملی به کی‌روش سوژه قطری‌ها شد

در همین رابطه این حمله مدافع الاهلی قطر به کارلوس کی روش سوژه رسانه ها و خبرنگاران قطری شد. عبدالعزیر البریده خبرنگار قطری این کامنت حسین کنعانی زادگان زیر پست کارلوس کی روش را بازتاب داد و به این موضوع پرداخت.

توجه قطری ها به کارلوس کی روش به این خاطر است که این مربی پرتغالی گزینه اصلی هدایت تیم ملی این کشور است و طبق گزارش رسانه های پرتغال کی روش با تیم ملی قطر قرارداد ۴ ساله امضا کرده است.

بیشتر بخوانید:

  • اشتباه عجیب علی کریمی/ داستان مدرسه خیابانی چیست؟

  • پیام عادل فردوسی پور برای مردم زلزله زده خوی

  • سردار آزمون از دخترانش می‌گوید

۲۵۱۲۵۴

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *