عکس| کاپیتان استقلال در تمرین تیم ملی جوانان

عکس| کاپیتان استقلال در تمرین تیم ملی جوانان

عکس| کاپیتان استقلال در تمرین تیم ملی جوانان

تمرین صبح امروز تیم ملی فوتبال جوانان ایران با همراهی یکی از بازیکنان رده سنی بزرگسالان برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، تمرین صبح امروز تیم ملی فوتبال جوانان ایران ساعت ۱۰ صبح امروز در ساختمان پِک واقع در مرکز ملی فوتبال برگزار شد.
سالن وزنه مرکز ملی فوتبال ایران در حالی برگزار شد که سید حسین حسینی دروازه بان تیم ملی بزرگسالان نیز در آنجا حضور داشت. همین امر باعث شد تا شاگردان صمد مرفاوی برای عرض احترام سراغ او رفته و نسبت به تلاش های او در تیم ملی بزرگسالان قدردانی کنند.

عکس| کاپیتان استقلال در تمرین تیم ملی جوانان

کار با وزنه بازیکنان تیم ملی جوانان ایران زیر نظر کادر فنی این تیم برگزار شد تا آنها از لحاظ جسمانی آماده حضور در رقابت های جام ملت های ۲۰۲۳ آسیا شوند.

تعدادی از غایبان تمرین روز گذشته نیز خود را به کادر فنی معرفی کردند تا تلاش لازم برای حضور در لیست نهایی بازیکنان اعزامی به جام ملت های آسیا را انجام دهند.
تمرین عصر امروز تیم ملی جوانان ایران نیز ساعت ۱۵ در چمن شماره دو مرکز ملی فوتبال برگزار می شود.
تیم ملی جوانان ایران در گروه B با تیم های ویتنام، قطر و استرالیا هم گروه است

بیشتر بخوانید:

  • باز رونالدو باز هم رکورد

  • اتفاق عجیب برای کشتی گیر ایران در کرواسی/ حسن یزدانی با همه دنیا اختلاف دارد

  • گل‌محمدی کوتاه بیا نیست!

۲۵۱۲۵۴

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *