غش کردن کارشناس در برنامه زنده/ آخرین وضعیت دروازه‌بان معروف حین بازی میلان و رئال

غش کردن کارشناس در حین تحلیل مسابقه/ آخرین وضعیت دروازه‌بان سرشناس پس از اتفاق تلخ +ویدیو

دروازه‌بان سرشناس سابق در حین کارشناسی مسابقه میلان و رئال غش کرد.

شاکا هیسلوپ، تحلیلگر فوتبال ESPN، که شش دقیقه قبل از شروع بازی دوستانه میلان با رئال مادرید در روز یکشنبه در رز باول کالیفرنیا بیهوش شد و به زمین افتاد، به گفته مجری همکارش، «خوب» و هوشیار است.

هیسلوپ در کنار دن توماس مجری همکارش جلوی دوربین بود و قبل از بازی صحبت می‌کرد که هیسلوپ ناگهان به جلو حرکت کرد و تعادل خود را از دست داد و روی زمین افتاد.

توماس بلافاصله کادر پزشکی را فرا ‌خواند و تصاویر نیز قطع شد و به جای آن آگهی‌های تبلیغاتی پخش شد. آدریان هیلی، مفسر این مسابقه گفت: «او بهبود یافته است. من این حادثه را ندیدم … اما مطمئن هستم که یک حادثه هشدار دهنده بود. به ما به طور قطعی گفته شده که حال او خوب است.» مدت کوتاهی پس از این حادثه، توماس در توییتی نوشت: «شاکا هوشیار است. پزشکان از او مراقبت می‌کنند.»

هیسلوپ دروازه‌بان سابق فوتبال است که در طول ۱۵ سال دوران حرفه ای خود در تیمهای نیوکاسل یونایتد، وستهم و چندین تیم دیگر بازی کرد. او که متولد انگلیس است در جام جهانی ۲۰۰۶ به عنوان بازیکن تیم ملی ترینیداد و توباگو به میدان رفت. شاکا در سال ۲۰۰۷ پس از یک فصل بازی در تیم اف‌سی دالاس در لیگ حرفه‌ای آمریکا بازنشسته شد.

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *