موضع باشگاه اتحاد کلبا در خصوص حضور مجیدی در تیم ملی

موضع باشگاه اتحاد کلبا در خصوص حضور مجیدی در تیم ملی

موضع باشگاه اتحاد کلبا در خصوص حضور مجیدی در تیم ملی

مهر نوشت: نایب رئیس باشگاه اتحاد کلبا به سئوالی درباره احتمال حضور فرهاد مجیدی در تیم ملی ایران واکنش نشان داد.

تیم فوتبال اتحاد کلبا در یکی از دیدارهای هفته پانزدهم لیگ آدنوک امارات روز گذشته با دو گل برابر الوحده شکست خورد.

این شکست باعث شد تا خبرنگاران پس از بازی سراغ عملکرد فرهاد مجیدی سرمربی تیم اتحاد بروند و از «محمد مطر الزعابی» نایب رئیس باشگاه درباره مربی ایرانی سئوال کنند.

مجیدی البته پس از این باخت از عملکرد شاگردانش به ویژه در نیمه دوم ابراز رضایت کرد و گفت که به بازیکنان اتحاد تذکر داده بود که یک اشتباه برابر تیم الوحده برابر با گل خوردن خواهد بود.

اما نایب رئیس باشگاه کلبا هم تاکید کرد که وظیفه این باشگاه حمایت از فرهاد مجیدی و بازیکنان تیم است. مطر الزعابی گفت: به اینکه می‌گویند تیم بد شانس است و یا بد نتیجه گرفته است باور ندارم. تیم ما نتایج خوبی گرفته و ان شاءالله در دیدارهای بعدی نتایج بهتر خواهد شد.

در بخشی از این مصاحبه، خبرنگار شبکه «ابوظبی الریاضیه» از نایب رئیس باشگاه اتحاد کلبا درباره خبر احتمال سرمربیگری فرهاد مجیدی در تیم ملی ایران سئوال کرد و اینکه آیا باشگاه اتحاد کلبا برنامه‌ای برای تمدید قرارداد مجیدی دارد یا نه.

الزعابی در واکنش، پاسخ شفافی به این سئوال نداد و گفت: ما از مجیدی راضی هستیم و با او ادامه خواهیم داد.

نایب رئیس باشگاه اتحاد کلبا همچنین گفت: اگر فرصت بشود در آینده در خصوص تمدید قرارداد هم صحبت خواهیم کرد.

258 258

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *