هت‌تریک لژیونر ایرانی در ۱۴ دقیقه!

هت‌تریک لژیونر ایرانی در ۱۴ دقیقه!

هت‌تریک لژیونر ایرانی در ۱۴ دقیقه!

قعرنشین لیگ ستارگان قطر با درخشش مهاجم ایرانی‌اش پیروزی امیدبخشی را در هفته دوازدهم این رقابت‌ها کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم فوتبال السیلیه یکشنبه شب در چارچوب هفته دوازدهم فصل جاری لیگ ستارگان قطر با نتیجه ۵ بر صفر الشمال را شکست داد. السیلیه با این پیروزی هفت امتیازی شد و با صعود یک پله‌ای در رده یازدهم جدول ۱۲ تیمی این رقابت‌ها قرار گرفت.

سه گل السیلیه را در این بازی مهرداد محمدی در دقایق ۷۶ (پنالتی)، ۸۰ و ۹۰ به ثمر رساند. کارلوس استراندبرگ (۴۵) و محمد المعطر (۶۰) نیز زننده دیگر گل‌های این تیم بودند.

۲۵۸ ۲۵۸

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *