واکنش تاج به اقدام جنجالی کشورهای عربی و استوری رئیس فیفا

واکنش تاج به اقدام جنجالی کشورهای عربی و استوری رئیس فیفا

واکنش تاج به اقدام جنجالی کشورهای عربی و استوری رئیس فیفا

فارس نوشت: رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اقدام کشورهای عربی و رئیس فیفا در استفاده از یک واژه جعلی واکنش نشان داد.

مهدی تاج در مورد برگزاری مراسم تجلیل از ورزشکارانی که مقابل نمایندگان رژیم اشغالگر قدس حاضر نشدند، اظهار داشت: مراسم به نام شهید بزرگوار حاج قاسم سلیمانی بود و ما هم افتخار این را داشتیم که در این مراسم حضور پیدا کنیم.

وی در مورد حمایت‌هایی که مراکشی‌ها در جام جهانی از فلسطین انجام دادند، گفت: در جام جهانی بعد از هر برد مراکش که رئیس فدراسیون آن از دوستان من است، به تیم ملی این کشور و مردم مراکش تبریک گفتند. با اینکه ما روابط دیپلماتیک با مراکش نداریم اما وظیفه خودم دانستم که از لحاظ فوتبالی از بازیکنان و ملت مراکش تشکر کنم. واقعا آنها مرد هستند. خودم هم خیلی دوست داشتم که آنها به فینال بیایند اما نشد.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اتفاقی که در جام کشورهای عربی افتاده و آنها از واژه جعلی «خلیج ع ر ب ی» استفاده کردند، گفت: قبل از اینکه وزیر ورزش هم دستور بدهند، ما خودمان موضع‌گیری کردیم و طی نامه‌ای آن را محکوم کردیم. به فیفا هم اعتراض کردیم و همچنین دستور دادم که تمام بازی‌های لیگ و جام حذفی به نام خلیج‌فارس برگزار شود.

تاج در مورد اینکه به نظر می‌رسید به خاطر روابطی خوبی که شما با اینفانتینو رئیس فیفا دارید، او در صفحه شخصی‌اش این اقدام را انجام ندهد، گفت: باید در این مورد صحبت کنیم. به هر حال او مواضع خودش را گرفت و ما مواضع خودمان را. ما موضع محکمی در این مورد گرفتیم و اعتراض قاطع هم به فیفا انجام دادیم.

258 258

درباره‌ی بهیان

همچنین ببینید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید

فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی ساحلی به پایان رسید وزیر ورزش و جوانان با پایان فعالیت فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی موافقت کرد. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، پس از گزارش کارشناسی معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای در خصوص تشکیل فدراسیون ورزش‌های دریایی و ساحلی، کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان ضمن قدردانی از تلاش‌های انجام شده در این فدراسیون، با اتمام فعالیت این فدراسیون موافقت کرد. در پی اعلام پایان فعالیت این فدراسیون، قرار است با دستور وزیر ورزش و جوانان، رشته‌های دریایی و ساحلی به انجمن‌ها و کمیته‌های زیر مجموعه فدراسیونهای مرتبط منتقل شود. 257 251

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *